چهارشنبه 30 مرداد 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اولین های ایران در هفته فرهنگی تبریز معرفی شدند

اولین های ایران در هفته فرهنگی تبریز معرفی شدند اولین های ایران، در هفته فرهنگی تبریز در تهران که در فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری است معرفی شدند.
چهارشنبه 3 آذر 1389

«راهنمای شهر» به چاپ دوم رسید

«راهنمای شهر» به چاپ دوم رسید کتابچه راهنمای«راهنمای شهر» همزمان با برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران به چاپ دوم رسید.
سه شنبه 2 آذر 1389

استفاده از عنوان هفته فرهنگی آذربایجان شرقی به جای هفته فرهنگی تبریز اظهار نظر شخصی افراد است

استفاده از عنوان هفته فرهنگی آذربایجان شرقی به جای هفته فرهنگی تبریز اظهار نظر شخصی افراد است حسین نجفی، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با بیان اینکه عناوینی غیر از هفته فرهنگی تبریز، اظهار نظر شخصی افراد است، افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین شهرداری های تبریز و تهران این رخداد فرهنگی صرفاً به نام تبریز به رسمیت شناخته شده است و هرگونه اظهار نظر غیر از آن معتبر نیست.
سه شنبه 2 آذر 1389

تنوع فرهنگی و قومی فرصتی بزرگ برای کمک به انسجام ملی است

تنوع فرهنگی و قومی فرصتی بزرگ برای کمک به انسجام ملی است به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در آئین افتتاحیه این هفته گفت: پیشنهاد کرده ایم دبیرخانه دائمی هفته های فرهنگی شهرها و استان ها در تهران دایر و در طول سال ، هر دو یا سه هفته یک بار، هفته فرهنگی یکی از استان ها در تهران برگزار شود.
سه شنبه 2 آذر 1389

تبریز و آذربایجان طلایه دار تاریخ و فرهنگ ایران است

تبریز و آذربایجان طلایه دار تاریخ و فرهنگ ایران است به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، مسعود پزشكيان در حاشیه افتتاحیه هفته فرهنگی گفت:اگر بخواهيم حرفي براي گفتن در دنيا داشته باشيم و با جنگ نرم مقابله كنيم بدون نگاه به تاريخ، فرهنگ و هنر گذشته ممكن نيست.
سه شنبه 2 آذر 1389

مردم شیفته شعر و شخصیت شهریار بوده و هستند

مردم شیفته شعر و شخصیت شهریار بوده و هستند
دکتر علی موسوی گرمارودی، مراسم تشییع پیکر استاد شهریار را یکی از سه مراسم تشییع پرازدحام خواند که در عمر خود شاهد بوده است.
سه شنبه 2 آذر 1389

هفته فرهنگی تبریز به تعامل هنرمندان با همدیگر منجر شد

هفته فرهنگی تبریز به تعامل هنرمندان با همدیگر منجر شد دارنده رتبه جوان برتر کشور سال 1389در رشته موسیقی با بیان اینکه هفته فرهنگی اقدامی مثبت در تعاملات فرهنگی با مردم پایتخت است افزود: این هفته موجب شد تا هنرمندان بتوانند جلوه های هنری خود را به مردم تهران نشان دهند.
سه شنبه 2 آذر 1389

استقبال از شهروندان تهرانی با سوغاتی های متنوع شهر تبریز

استقبال از شهروندان تهرانی با سوغاتی های متنوع شهر تبریز به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، در بخش جنبی هفته فرهنگی تبریز، نمایشگاه و فروشگاهی از سوغاتی ها و غذاهای سنتی تبریز و استان آذربایجان شرقی دایر شده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

معرفی صنایع دستی تبریز در هفته فرهنگی تبریز

معرفی صنایع دستی تبریز در هفته فرهنگی تبریز طی روزهای برگزاری هفته فرهنگی تبریز در شهر تهران، آثار ارزنده ای از هنرمندان تبریز در زمینه حجم سازی و نگارگری روی چوب، سفال و شیشه نگاری به نمایش عمومی درآمده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران 16 عنوان نمایشگاه همزمان با هفته فرهنگی تبریز در تهران در محل فرهنگسرای خاوران برپا شده است.
دوشنبه 1 آذر 1389