لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد یک نویسنده داستان و منتقد شاخص ادبی گفت: ابتکار نویسنده در خلق در اثر جدید داستانی، باید برای مخاطبان پذیرفته باشد و آنان نیز از اقدام وی استقبال کنند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با ابراز رضایت از فعالیت های فرهنگی شهرداری، بر استمرار روند فرهنگ محوری در شهرداری تبریز تاکید نمود.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تبریز را باید در شان تبریز معرفی کنیم

تبریز را باید در شان تبریز معرفی کنیم شهردار تبریز در مراسمی که برای تجلیل از عوامل و دست اندرکاران مجموعه «تبریز در مه» و همچنین تقدیر از فعالیت های هنری رضا ناجی، بازیگر سرشناس آذربایجان برپا شده بود، بر لزوم معرفی شایسته شهر تبریز تاکید کرد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تاریخ تبریز سرشار از شخصیت های برجسته و اثر گذار بوده است

تاریخ تبریز سرشار از شخصیت های برجسته و اثر گذار بوده است بازیگر برجسته سینمای ایران، بهره گیری از ظرفیت تاریخی شهر تبریز برای ساخت مجموعه های مختلف همچون مجموعه تلویزیونی «تبریز در مه» را خواستار شد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

«تبریز در مه» هدیه ای برای تمام مردم آذربایجان بود

«تبریز در مه» هدیه ای برای تمام مردم آذربایجان بود کارگردان مجموعه «تبریز در مه» این مجموعه تلویزیونی را هدیه ای کوچک اما در حد توان خود و همکارانش برای مردم بزرگ ایران و همچنین ساکنان خطه تاریخ ساز آذربایجان و شهر تبریز دانست.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تبریز در مه، از نمایی دیگر

تبریز در مه، از نمایی دیگر کارگردان و عوامل سریال «تبریز در مه» برای بررسی زوایای مختلف این مجموعه تاریخی و حضور در مراسمی به ابتکار شهرداری و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مهمان این شهر تاریخ ساز خواهند بود.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1390

شمیم یاس، محفل آشنایی با اهل بیت است

شمیم یاس، محفل آشنایی با اهل بیت است رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، در خاتمه دومین روز اجرای سوگواره شمیم یاس در تبریز، این برنامه را محفلی برای آشنایی مردم، به ویژه نسل جوان با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) معرفی نمود.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1390

تبریز در ماتم بانوی آب و آینه گریست

تبریز در ماتم بانوی آب و آینه گریست مردم متدین تبریز در سالروز شهادت بانوی آب و آیینه در هشتمین سوگواره شمیم یاس اشک ماتم ریختند و در مظلومیت همسر ولایت گریستند.
شنبه 17 ارديبهشت 1390

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد اصحاب رسانه در یک نشست صمیمی و دوستانه با مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به بحث در خصوص مسائل مختلف مدیریت شهری پرداختند و ایده های فرهنگی خود را با معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری و مدیرعامل سازمان و مشاوران فرهنگی و هنری این سازمان مطرح کردند.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1390

بزرگترین رویداد فرهنگی خاورمیانه میزبان هنرمندان، نویسندگان و اساتید برجسته تبریز

بزرگترین رویداد فرهنگی خاورمیانه میزبان هنرمندان، نویسندگان و اساتید برجسته تبریز به ابتکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در راستای ایجاد تسهیلات برای اصحاب اندیشه، جمعی از هنرمندان، نویسندگان و اساتید برجسته تبریز در بزرگترین رویداد فرهنگی خاورمیانه حضور می یابند.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1390