لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هفته فرهنگی، فرصتی ارزشمند برای معرفی فرهنگ اصیل تبریز است

هفته فرهنگی، فرصتی ارزشمند برای معرفی فرهنگ اصیل تبریز است رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بازدید از نمایشگاه های هفته فرهنگی تبریز در تهران گفت: نمایشگاه های بسیار جالبی بودند و کارهایی هم که در اینجا ارایه شده است از جمله بهترین کارهای هنری تبریز است و می شود گفت که اینها جزئی از آثار هنرمندان تبریز است...
شنبه 6 آذر 1389

تمبر یادبود هفته فرهنگی تبریز در تهران رونمایی شد

تمبر یادبود هفته فرهنگی تبریز در تهران رونمایی شد همزمان با برگزاری آئین اختتامیه هفته فرهنگی تبریز ، از تمبر یادبود این رخداد بزرگ فرهنگی کشور رونمایی شد.
شنبه 6 آذر 1389

ایرج میرزا، پروین اعتصامی و شهریار مثلث محتوایی شعر ایران را شکل داده اند

ایرج میرزا، پروین اعتصامی و شهریار مثلث محتوایی شعر ایران را شکل داده اند دومین نشست علمی ادبی هفته فرهنگی تبریز در فرهنگسرای خاوران تهران با عنوان سهم آذربایجان در تجدد ادبی ایران با حضور اساتید و دانشجویان و سایر فرهنگ دوستان و هنرمندان برگزار شد.
پنجشنبه 4 آذر 1389

باید قابلیت های تبریز را بیشتر معرفی نماییم

باید قابلیت های تبریز را بیشتر معرفی نماییم عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: فرهنگ هر شهر گوياي هويت همان شهر است، هر قدر بتوانيم اين فرهنگ را به ديگران معرفي كنيم به همان اندازه فرهنگ آن شهر را زنده و پويا نگه داشته‌ايم . و الان نیز این اتفاق با هنرمندی هنرمندان تبریزی در تهران در جریان است.
پنجشنبه 4 آذر 1389

پرده 300 ساله هر روز در هفته فرهنگی تبریز بازخوانی می شود

پرده 300 ساله هر روز در هفته فرهنگی تبریز بازخوانی می شود در خلال برنامه های هفته فرهنگی تبریز در تهران، پرده ای که قدمت آن به بیش از 300 سال می رسد بازخوانی می شود.
پنجشنبه 4 آذر 1389

جنبش مشروطه‌خواهی بینشی تازه در شعر و ادب ایران ایجاد کرد

جنبش مشروطه‌خواهی بینشی تازه در شعر و ادب ایران ایجاد کرد حسن انوشه در نشست علمی ادبی سهم آذربایجان در تجدد ادبی ایران در هفته فرهنگی تبریز در تهران گفت: شعر نیمایی سبکی از شعر نو فارسی است که نخستین نمونه شعر نو در ادبیات فارسی بوده و برآمده از نظریه ادبی نیما یوشیج شاعر معاصر ایرانی است.
پنجشنبه 4 آذر 1389

خاقانی «استثنائی ترین» شاعر فارسی است

خاقانی «استثنائی ترین» شاعر فارسی است یک پژوهشگر ادبی و شاعر گفت: خاقانی در یک منظر کلی از 10 شاعر بزرگ زبان پارسی است و می توان در مورد او می توان صفت استثنائی ترین را به کار برد.
پنجشنبه 4 آذر 1389

هنر هنرمندان تبریز متعالی است

هنر هنرمندان تبریز متعالی است رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن حضور در غرفه های هفته فرهنگی تبریز در تهران، با هنرمندان تبریز دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 4 آذر 1389

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد ویژه نامه پاییزانه به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران منتشر شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، حسین نجفی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران با اعلام این خبر افزود...
چهارشنبه 3 آذر 1389

اینجا تبریز است؛ در دل پایتخت

اینجا تبریز است؛ در دل پایتخت اینجا فرهنگسرای خاوران است. منطقه ای در جنوبی ترین نقطه پایتخت که روزانه میزبان صدها و هزاران شهروند اهل هنر و فرهنگ است. وقتی وارد فرهنگسرا می شوی، نا خود آگاه احساس می کنی از تونل گذر مکان گذشته و قدم دوم را در دنیایی دیگر می گذاری. اینجا زبان اصلی آذری است و هرچه می بینی از هنر و تاریخ و آثار دستی و آشپزی نشات گرفته است.
چهارشنبه 3 آذر 1389