لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تعامل های همسو به غنای فرهنگی شهر منجر خواهد شد

تعامل های همسو به غنای فرهنگی شهر منجر خواهد شد مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تعامل های همسو به غنای فرهنگی شهر منجر خواهد شد.
سه شنبه 11 دي 1397

روحیه مقاومت و ایثارجامعه، نشانه ای از یک جامعه زنده و پویاست

روحیه مقاومت و ایثارجامعه، نشانه ای از یک جامعه زنده و پویاست یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: روحیه مقاومت و ایثار جامعه، نشانه ای از یک جامعه زنده و پویاست.
دوشنبه 10 دي 1397

روشنگری و بصیرت افزایی، لازمه گفتمان انقلاب اسلامی

روشنگری و بصیرت افزایی، لازمه گفتمان انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن روز میثاق با ولایت، سخنرانی با محور روشنگری و بصریت افزایی برای همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 9 دي 1397

تعامل اثربخش بین سازمان‌فرهنگی‌و‌هنری و بسیج‌هنرمندان ادامه خواهدداشت

تعامل اثربخش بین سازمان‌فرهنگی‌و‌هنری و بسیج‌هنرمندان ادامه خواهدداشت مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه قاب‌های خالی و همکاری با بسیج هنرمندان، از یک تعامل اثربخش بین دو مجموعه فرهنگی حکایت دارد.
جمعه 7 دي 1397

با حمایت سازمان فرهنگی و هنری،

دومین نمایشگاه گروهی عکس «قاب‌های خالی» گشایش یافت

دومین نمایشگاه گروهی عکس «قاب‌های خالی» گشایش یافت با حضور پدر شهید مدافع حرم، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، جمعی از اعضای بسیج هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و هنری «دومین نمایشگاه گروهی عکس قاب‌های خالی» در گالری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، گشایش یافت.
جمعه 7 دي 1397

جای خالی تشکل صنفی برای همه هنرمندان تبریز احساس می شود

جای خالی تشکل صنفی برای همه هنرمندان تبریز احساس می شود فعال پیشکسوت حوزه نمایش گفت: جای خالی تشکل صنفی برای همه هنرمندان تبریز احساس می شود.
پنجشنبه 6 دي 1397

برنامه های دورهمی، زمینه ساز آشتی هنرهای مختلف

برنامه های دورهمی، زمینه ساز آشتی هنرهای مختلف فعال رسانه ای شهر تبریز، برگزار شدن برنامه های مختلف برای دورهم جمع شدن هنرمندان را زمینه ساز ایجاد آرامش و آشتی در حوزه هنرهای مختلف ارزیابی نمود.
چهارشنبه 5 دي 1397

دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری با استاد عالم قاسم‌اف

دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری با استاد عالم قاسم‌اف مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با خواننده شاخص موسیقی آذربایجان، دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 5 دي 1397

گفتگو با بازیگر و خوشنویس پیشکسوت سیمای سهند؛

گذر عمر را در نمایش‌های چیلله قارپیزی می‌بینم

گذر عمر را در نمایش‌های چیلله قارپیزی می‌بینم اشاره- رحیم خطاط‌نیا، از بازیگران قدیمی‌ سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی است که بازی روان و صمیمی‌اش، در تله‌فیلم‌های خاطرانگیز چیلله‌قارپیزی با خاطره‌ مخاطبان این شبکه، پیوند دارد. بعلاوه، وی در طول خدمت، امور خوشنویسی سیمای تبریز را عهده‌دار بود و خط زیبایش بیش از دو دهه، پای ثابت تیتراژهای تلویزیون تبریز بوده‌است. وی پس از بازنشستگی، کمتر در محافل دیده شده‌است. در روزهای نزدیک با یلدا، گفتگویی با این هنرمند داشته‌ایم.
سه شنبه 4 دي 1397

دیدار مدیرعامل سازمان با دبیر جشنواره فیلم‌های بین‌المللی رشد؛

فضای فرهنگی تبریز، مهیای میزبانی جشنواره‌های معتبر سینمایی است

فضای فرهنگی تبریز، مهیای میزبانی جشنواره‌های معتبر سینمایی است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با دبیر جشنواره فیلم‌های بین‌المللی رشد، از آمادگی این سازمان برای ایفای نقش فعال در اکران آثار جشنواره در تبریز خبر داد.
دوشنبه 3 دي 1397