لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تقدیر امام جمعه تبریز از مدیر هنری سازمان

تقدیر امام جمعه تبریز از مدیر هنری سازمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، از مدیر امور هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، به عنوان هنرمند فعال در عرصه فرهنگ انقلاب اسلامی تجلیل و قدردانی کرد.
دوشنبه 20 اسفند 1397

افتتاح نمایشگاه آثار شیشه ای میمسیس در گالری هنرمندان

افتتاح نمایشگاه آثار شیشه ای میمسیس در گالری هنرمندان نمایشگاه آثار شیشه ای میمسیس در محل گالری هنرمندان افتتاح می شود.
يکشنبه 19 اسفند 1397

رئیس انجمن خوشنویسان تبریز:

«نهال‌کاری هنرمندان» تکریم ارتباط تاریخی هنر و طبیعت است

«نهال‌کاری هنرمندان» تکریم ارتباط تاریخی هنر و طبیعت است رئیس انجمن خوشنویسان تبریز مراقبت از طبیعت را مهم‌ترین بخش از فرهنگ و سنت‌ انسانی توصیف کرد و گفت: طبیعت، منشا زیبایی و سرزندگی، و حفظ آن وظیفه همگانی است.
يکشنبه 19 اسفند 1397

ضرورت توجه به نقش رسانه و هنرمندان در تبلیغات و فرهنگسازی

ضرورت توجه به نقش رسانه و هنرمندان در تبلیغات و فرهنگسازی فعال رسانه ای استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: هنرمندان نقش به سزایی در جامعه داشته و بر فرهنگ قشر جوان که در اغلب موارد آنها را الگوی فکری و رفتاری خود قرار می دهند، بسیار تاثیر گذار خواهند بود.
يکشنبه 19 اسفند 1397

آرزومندم درختان سرزمینم از گزند هر آسیبی مصون باشند

آرزومندم درختان سرزمینم از گزند هر آسیبی مصون باشند پژوهشگر، نویسنده و استاد پیشین دانشگاه تبریز گفت: آرزومندم درختان سرزمینم از گزند هر آسیبی مصون باشند.
شنبه 18 اسفند 1397

تابلوی ماندگار هواداری، به امضای فعالان فوتبال تبریز رسید

تابلوی ماندگار هواداری، به امضای فعالان فوتبال تبریز رسید تابلوی ماندگار هواداری، در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز، به امضای فعالان فوتبال این شهر رسید.
جمعه 17 اسفند 1397

پایان نهمین نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان؛

مدیرعامل سازمان: ارتقای شاخص‌های فرهنگی، نیازمند پشتوانه مشارکت هنرمندان است

مدیرعامل سازمان: ارتقای شاخص‌های فرهنگی، نیازمند پشتوانه مشارکت هنرمندان است با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و جمعی از فعالان فرهنگی و هنری، نهمین نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان، به کار خود پایان داد.
جمعه 17 اسفند 1397

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا:

پیشگامی بزرگان فرهنگ و هنر در ارتقای سرانه فضای سبز، مایه سربلندی است

پیشگامی بزرگان فرهنگ و هنر در ارتقای سرانه فضای سبز، مایه سربلندی است رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: پیشگامی بزرگان فرهنگ و هنر در ارتقای سرانه فضای سبز، مایه سربلندی است.
پنجشنبه 16 اسفند 1397

عضو کمیسیون فرهنگی شورا:

توجه به مطالبات مردمی راهگشای توسعه فرهنگی و شهری است

توجه به مطالبات مردمی راهگشای توسعه فرهنگی و شهری است عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز توجه به مطالبات مردمی را راهگشای توسعه فرهنگی و شهری دانست.
پنجشنبه 16 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری:

«گذر هنر» خاطره‌ای ماندگار از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی

«گذر هنر» خاطره‌ای ماندگار از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، نهال‌کاری هنرمندان را ایده‌ای کارساز برای سال‌های آتی عنوان و خاطرنشان کرد: «گذر هنر» خاطره‌ای ماندگاری از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی خواهد بود.
پنجشنبه 16 اسفند 1397