لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، بر بهره گیری حداکثری از فرهنگ قرآنی به عنوان راهگشای امور مختلف جامعه و شهروندان تاکید کرد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از نظر گستردگی ساختار و تاثیرگذاری بر حوزه‌های تخصصی، جایگاهی متمایز و ارزشمند در مجموعه شهرداری تبریز دارد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عنوان کرد؛

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: خانواده شهرداری تبریز، نقش پررنگی در جامعه هدف طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی سازمان خواهند داشت.
سه شنبه 21 خرداد 1398

توسعه ورزش هدفمند از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان است

توسعه ورزش هدفمند از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: توسعه و گسترش ورزش بخصوص ورزش هدفمند که همراه با تکامل جسمی، تکامل روحی را نیز به جامعه و جوانان تزریق کند، از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان است.
يکشنبه 19 خرداد 1398

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

ضرورت ارائه مفاهیم فرهنگی و اجتماعی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر

ضرورت ارائه مفاهیم فرهنگی و اجتماعی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگی و اجتماعی پارک‌ها و بوستان‌های شهر تاکید کرد و گفت: شهرداری، مجموعه‌ای از فرصت‌های مهم اجرایی را در اختیار دارد و می‌تواند نقش موثر در فرهنگسازی عمومی و تقویت روحیه نشاط و امید ایفا کند.
شنبه 18 خرداد 1398

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی:

نشر مفاهیم ایثار و شهادت، ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر است

نشر مفاهیم ایثار و شهادت، ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، نشر فرهنگ ایثار و شهادت را ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر خواند و گفت: همکاری با اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، می‌تواند پشتوانه قابل‌اتکایی برای این رویکرد باشد.
دوشنبه 13 خرداد 1398

ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار است

ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار است سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار ، اشتغال‌زایی و توسعه همه جانبه است.
يکشنبه 12 خرداد 1398

استقبال راهپیمایان از ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در روز جهانی قدس

استقبال راهپیمایان از ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در روز جهانی قدس ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در مراسم روز جهانی قدس، استقبال راهپیمایان تبریزی را به همراه داشت.
شنبه 11 خرداد 1398

تجدید پیمان بسیجیان و کارمندان سازمان با آرمان قدس شریف

تجدید پیمان بسیجیان و کارمندان سازمان با آرمان قدس شریف سرپرست، مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همزمان با روز جهانی قدس، در کنار دیگر اقشار مختلف تبریزی، با آرمان‌های مردم ستمدیده فلسطین، تجدید پیمان کردند.
جمعه 10 خرداد 1398

میعاد هم‌پیمانی با «قدس شریف» با همراهی اصحاب فرهنگ و هنر و ورزش

میعاد هم‌پیمانی با «قدس شریف» با همراهی اصحاب فرهنگ و هنر و ورزش سرپرست، مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، دوشادوش اصحاب فرهنگ و هنر و شهروندان حق‌طلب تبریزی، با حضور در گردهمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر آرمان انقلابی خود را ثابت کرده و یادگار گرانقدر امام راحل(ره) را گرامی‌ می‌دارند.
چهارشنبه 8 خرداد 1398