لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استمرار کار فرهنگی مرتبط با فرهنگ شهر و شهروندی در دستور کار خانه هنرمندان سازمان است

استمرار کار فرهنگی مرتبط با فرهنگ شهر و شهروندی در دستور کار خانه هنرمندان سازمان است در مجمع مشترک خانه های تخصصی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، بر ضرورت استمرار کار فرهنگی در ارتباط با فرهنگ شهر و شهروندی در خلال رویدادهای فرهنگی این سازمان تاکید شد.
دوشنبه 28 آذر 1390

پرده عاشورا در تبریز بازخوانی می شود

پرده عاشورا در تبریز بازخوانی می شود روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بازخوانی یک پرده قدیمی، توسط یکی از معدود بازماندگان نسل پرده خوان تبریزی، در هنرستان های این شهر خبر داد.
يکشنبه 27 آذر 1390

بیرق کارهای فرهنگی تبریز، بر زمین نمی ماند

بیرق کارهای فرهنگی تبریز، بر زمین نمی ماند شهردار کلانشهر تبریز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تبریز شهر فرهنگ ساز و فرهنگ محوری است و بیرق کارها و برنامه های فرهنگی در این شهر بر زمین نمی ماند.
چهارشنبه 16 آذر 1390

مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز معرفی شد

مدیر عامل جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز معرفی شد طی آیینی ضمن تقدیر از کوشش های 28 ماه فعالیت حسین نجفی، مدیر عامل پیشین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، سیدرضا علوی به عنوان مدیر عامل جدید این سازمان معرفی شد.
چهارشنبه 16 آذر 1390

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز باید روند فعال و خلاق خود را حفظ کند

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز باید روند فعال و خلاق خود را حفظ کند مدیرعامل پیشین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: این سازمان باید روند فعال، پویا و خلاق خود را همچون گذشته حفظ کرده و به استمرار حرکت فرهنگی خود ادامه دهد.
چهارشنبه 16 آذر 1390

"یه حبه قند" در تبریز نقد و بررسی شد

"یه حبه قند" در تبریز نقد و بررسی شد دومین ویژه برنامه نمای نزدیک، با نقد و بررسی فیلم سینمایی «یه حبه قند»، روز پنجشنبه در میان اقبال گسترده شهروندان تبریزی و علاقمندان به این فیلم برگزار شد.
جمعه 27 آبان 1390

یه حبد قند، کوششی صادقانه برای به تصویر کشیدن زندگی ایرانی بود

یه حبد قند، کوششی صادقانه برای به تصویر کشیدن زندگی ایرانی بود سعید پورصمیمی، "بازیگر نقش "خان دایی" در فیلم یه حبه قند، با تشریح برخی از جنبه های بازیگری فیلم گفت: این فیلم به دلیل دارا بودن فکر واندیشه بومی و ایرانی واجد ویژگی ملی بودن است و توانسته به این مساله عمق ببخشد.
جمعه 27 آبان 1390

یه حبه قند، تلاشی برای نشان دادن یک خانواده ایرانی بود

یه حبه قند، تلاشی برای نشان دادن یک خانواده ایرانی بود کارگردان فیلم سینمایی یه حبه قند گفت: این فیلم، تلاشی در راستای به تصویر کشیدن و نشان دادن ابعاد زندگی در یک خانواده ایرانی بود.
جمعه 27 آبان 1390

چالش ها و چشم انداز های سینمای ملی بررسی می شود

چالش ها و چشم انداز های سینمای ملی بررسی می شود مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری نشست تخصصی سینمایی با عنوان «چالش ها و چشم اندازهای سینمای ملی» توسط این سازمان خبر داد.
يکشنبه 22 آبان 1390

«یه حبه قند»، کام شهروندان تبریزی را شیرین می کند

«یه حبه قند»، کام شهروندان تبریزی را شیرین می کند مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: فیلم یه حبه قند، با حضور عوامل اجرایی و کارگردان آن، 26 آبان ماه برگزار می شود.
يکشنبه 22 آبان 1390