پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فروش ویژه شهر کتاب تبریز در ماه مبارک رمضان

فروش ویژه شهر کتاب تبریز در ماه مبارک رمضان شهر کتاب تبریز، در روزهای پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، کتاب ها و محصولات فرهنگی خود را با تخفیف ویژه به فروش می رساند.
يکشنبه 23 مرداد 1390

طنین نوای قرآن در بهار قر آن تبریز

طنین نوای قرآن در بهار قر آن تبریز همزمان با حلول بهار قرآن در شهر تبریز، طنین کلام الهی در قالب مسابقه «قرآن در بهار قرآن» در این شهر طنین انداز می شود.
يکشنبه 23 مرداد 1390

شهر من در خانه شهروندان تبریزی

شهر من در خانه شهروندان تبریزی دومین شماره نشریه شهر من، همزمان با آغازین روزهای ماه مبارک رمضان منتشر شد.
سه شنبه 18 مرداد 1390

روز خبرنگار، روز تکریم آگاهی است

روز خبرنگار، روز تکریم آگاهی است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی اصحاب قلم و اندیشه کشور و شهر تبریز تبریک گفت.
دوشنبه 17 مرداد 1390

جشنواره های موضوعی، مکانی برای کشف استعدادها هستند

جشنواره های موضوعی، مکانی برای کشف استعدادها هستند هنرمند برجسته تبریزی، با تمجید از برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، این جشنواره و برنامه های آن را فرصتی برای کشف استعدادها معرفی نمود.
يکشنبه 16 مرداد 1390

جلب رضايت شهروندان، مهمترين هدف جشنواره تابستاني بوده است

جلب رضايت شهروندان، مهمترين هدف جشنواره تابستاني بوده است رييس شوراي اسلامي شهر تبريز، با ابراز رضايت از برنامه هاي چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، جلب نظر و رضايت مردم و شهروندان را مهمترين هدف جشنواره تابستاني تبريز برشمرد.
دوشنبه 10 مرداد 1390

آخرین پرده قیام مختار بر پرده فرهنگسرای تابستانی تبریز

آخرین پرده قیام مختار بر پرده فرهنگسرای تابستانی تبریز علاقمندان به تماشای سریال تاریخی مذهبی «مختار نامه» می توانند آخرین قسمت این مجموعه ارزشمند را در فرهنگسرای تابستانی تبریز و در کنار سایر شهروندان تماشا نمایند.
چهارشنبه 5 مرداد 1390

همکاری مردم، موثرترین راهکار کاهش مشکلات ترافیکی است

همکاری مردم، موثرترین راهکار کاهش مشکلات ترافیکی است همزمان با برگزاری ویژه برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، مراسمی با نام جنگ ترافیکی با حضور شهروندان تبریزی برگزار شد.
دوشنبه 3 مرداد 1390

پارک بزرگ ولیعصر، میعادگاه جنگ شبانگاهی تبریز

پارک بزرگ ولیعصر، میعادگاه جنگ شبانگاهی تبریز با حضور شهروندان تبریزی علاقمند به حضور در برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، جنگ شبانگاهی در محل پارک بزرگ ولیعصر (عج) برگزار شد.
يکشنبه 2 مرداد 1390

جنگ شبانگاهی مردم تبریز را به راه آهن کشاند

جنگ شبانگاهی مردم تبریز را به راه آهن کشاند ویژه برنامه شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در میدان راه آهن میزبان هزاران نفر از شهروندان و گردشگران شهر تبریز بود.
شنبه 1 مرداد 1390