لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و این مساقه عکاسی برندگان خود را شناخت.
دوشنبه 25 ارديبهشت 1391

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود همایش یک روزه سلامت خانواده در پرتو طب سنتی با حضور چهره های برجسته طب سنتی و محققان این زمینه در تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی هفته گذشته کاروان فرهنگی و هنری این سازمان را خوب توصیف کرد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود شهردار تبریز گفت: جایگاه و شأن والای شهدا ایجاب می كند كه نخستین كنگره بزرگداشت شهدا و سرداران شهید شهرستان تبریز آبرومند و ماندگار برگزار شود.
سه شنبه 19 ارديبهشت 1391

اعزام کاروان خبرنگاران و هنرمندان تبریزی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اعزام کاروان خبرنگاران و هنرمندان تبریزی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کاروانی مرکب از 50 تن از نویسندگان، خبرنگاران و هنرمندان تبریزی برای شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعزام شدند.
يکشنبه 17 ارديبهشت 1391

همکاری و ممارست، رمز ثمربخشی فعالیت های فرهنگی است

همکاری و ممارست، رمز ثمربخشی فعالیت های فرهنگی است در نخستین نشست صبح رسانه تبریز در سال 91 ، همکاری با نهادها و افراد مرتبط با مسائل فرهنگی و ممارست در انجان این فعالیت ها به عنوان رمز موفقیت اقدامات و راهکار ثمربخشی برنامه های فرهنگی مطرح گردید.
شنبه 9 ارديبهشت 1391

بزرگداشت شهدای کارگر، با حضور ده ها هزار نفر در پارک ائل گلی

بزرگداشت شهدای کارگر، با حضور ده ها هزار نفر در پارک ائل گلی به مناسبت فرا رسیدن هفته کارگر، مردم تبریز همزمان با یادواره 14 هزار شهید کارگری کشور، در پیاده روی عمومی به این مناسبت شرکت کردند.
جمعه 8 ارديبهشت 1391

استقبال ده ها هزار نفری مردم تبریز از هفته کارگر

استقبال ده ها هزار نفری مردم تبریز از هفته کارگر به مناسبت فرا رسیدن هفته کارگر، مردم تبریز در پیاده روی عمومی به این مناسبت شرکت می کنند.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

صبح رسانه در ایستگاه اردیبشهت ماه

صبح رسانه در ایستگاه اردیبشهت ماه نخستین صبح رسانه سال 1391 همزمان با روز شورا در محل یادمان مفاخر آذربایجان برگزار می شود.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

تجمع عزاداران فاطمی در میدان تاریخی ساعت

تجمع عزاداران فاطمی در میدان تاریخی ساعت همزمان با مراسم سوگواری بانوی بزرگ اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) هیئات حسینی در میدان ساعت تبریز تجمع نموده و به سوگواری پرداختند.
چهارشنبه 6 ارديبهشت 1391