لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد

ویژه نامه پاییزانه به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران منتشر شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، حسین نجفی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران با اعلام این خبر افزود...
چهارشنبه 3 آذر 1389

اینجا تبریز است؛ در دل پایتخت

اینجا فرهنگسرای خاوران است. منطقه ای در جنوبی ترین نقطه پایتخت که روزانه میزبان صدها و هزاران شهروند اهل هنر و فرهنگ است. وقتی وارد فرهنگسرا می شوی، نا خود آگاه احساس می کنی از تونل گذر مکان گذشته و قدم دوم را در دنیایی دیگر می گذاری. اینجا زبان اصلی آذری است و هرچه می بینی از هنر و تاریخ و آثار دستی و آشپزی نشات گرفته است.
چهارشنبه 3 آذر 1389

تبریز نقشی تاریخ ساز در فراز و نشیب های تاریخ ایران داشته است

شهردار تهران در دیدار از آیین هفته فرهنگی تبریز در تهران گفت: تبریز نقشی تاریخ ساز در فراز و نشیب های تاریخ ایران داشته است و تاثیرات خود را بر فرهنگ، تاریخ, هنر واندیشه گذارده است.
چهارشنبه 3 آذر 1389

اولین های ایران در هفته فرهنگی تبریز معرفی شدند

اولین های ایران، در هفته فرهنگی تبریز در تهران که در فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری است معرفی شدند.
چهارشنبه 3 آذر 1389

«راهنمای شهر» به چاپ دوم رسید

کتابچه راهنمای«راهنمای شهر» همزمان با برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران به چاپ دوم رسید.
سه شنبه 2 آذر 1389

استفاده از عنوان هفته فرهنگی آذربایجان شرقی به جای هفته فرهنگی تبریز اظهار نظر شخصی افراد است

حسین نجفی، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با بیان اینکه عناوینی غیر از هفته فرهنگی تبریز، اظهار نظر شخصی افراد است، افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین شهرداری های تبریز و تهران این رخداد فرهنگی صرفاً به نام تبریز به رسمیت شناخته شده است و هرگونه اظهار نظر غیر از آن معتبر نیست.
سه شنبه 2 آذر 1389

تنوع فرهنگی و قومی فرصتی بزرگ برای کمک به انسجام ملی است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در آئین افتتاحیه این هفته گفت: پیشنهاد کرده ایم دبیرخانه دائمی هفته های فرهنگی شهرها و استان ها در تهران دایر و در طول سال ، هر دو یا سه هفته یک بار، هفته فرهنگی یکی از استان ها در تهران برگزار شود.
سه شنبه 2 آذر 1389

تبریز و آذربایجان طلایه دار تاریخ و فرهنگ ایران است

به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، مسعود پزشكيان در حاشیه افتتاحیه هفته فرهنگی گفت:اگر بخواهيم حرفي براي گفتن در دنيا داشته باشيم و با جنگ نرم مقابله كنيم بدون نگاه به تاريخ، فرهنگ و هنر گذشته ممكن نيست.
سه شنبه 2 آذر 1389

مردم شیفته شعر و شخصیت شهریار بوده و هستند

دکتر علی موسوی گرمارودی، مراسم تشییع پیکر استاد شهریار را یکی از سه مراسم تشییع پرازدحام خواند که در عمر خود شاهد بوده است.
سه شنبه 2 آذر 1389

هفته فرهنگی تبریز به تعامل هنرمندان با همدیگر منجر شد

دارنده رتبه جوان برتر کشور سال 1389در رشته موسیقی با بیان اینکه هفته فرهنگی اقدامی مثبت در تعاملات فرهنگی با مردم پایتخت است افزود: این هفته موجب شد تا هنرمندان بتوانند جلوه های هنری خود را به مردم تهران نشان دهند.
سه شنبه 2 آذر 1389