لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کارگاه خوشنویسی با خودکار در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود

کارگاه خوشنویسی با خودکار در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از عموم علاقمندان به تحول در خط تحریری خود، خواست با ثبت نام در کارگاه خوشنویسی با خودکار، در این کارگاه حضور یابند.
يکشنبه 9 بهمن 1390

یازدهم بهمن ماه، شهردار تبریز مهمان ویژه صبح رسانه

یازدهم بهمن ماه، شهردار تبریز مهمان ویژه صبح رسانه روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اعلام کرد: یازدهم بهمن ماه سالجاری، نشست صمیمی شهردار کلانشهر تبریز با اهالی رسانه و مطبوعات برگزار خواهد شد.
يکشنبه 9 بهمن 1390

تربت پاک مناطق عملیاتی سالهای دفاع مقدس، هدیه نوروزی هنرمندان تبریزی

تربت پاک مناطق عملیاتی سالهای دفاع مقدس، هدیه نوروزی هنرمندان تبریزی جمعی از هنرمندان شهر تبریز، در قالب کاروانی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، سال 1391 را در کنار مزار شهدای گرانقدر سالهای دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب کشور تحویل می کنند.
شنبه 1 بهمن 1390

«هوا، دلپذیر» می شود

«هوا، دلپذیر» می شود مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهردای تبریز از بازخوانی چند سرود انقلابی به همت این سازمان توسط یک گروه کر در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
سه شنبه 27 دي 1390

ارادت ورزی 60 خوشنویس تبریزی در اربعین حسینی به ساحت حضرت ابا عبدالله (ع)

ارادت ورزی 60 خوشنویس تبریزی در اربعین حسینی به ساحت حضرت ابا عبدالله (ع) 60 خوشنویس تبریزی در کارگاه خوشنویسی اربعین عشق، ارادت خالصانه خود را از طریق آفرینش آثار خونشویسی به ساحت گلگون حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) ابراز کردند.
شنبه 24 دي 1390

روایت مستند از محلات قدیمی تبریز

روایت مستند از محلات قدیمی تبریز مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از تولید فیلمهای مستند محلات تبریز توسط این سازمان خبر داد.
جمعه 23 دي 1390

مردم تبریز در سوگواره اربعین حسینی، اشک ماتم ریختند

مردم تبریز در سوگواره اربعین حسینی، اشک ماتم ریختند مردم تبریز در آستانه اربعین حسینی و قیام عاشورا، در نخستین سوگواره اربعین حسینی اشک ماتم ریختند و در عزای چهلمین روز شهادت سرور و سالار شهیدان و یاران وفادارش عزاداری کردند.
پنجشنبه 22 دي 1390

سوگواره اربعین حسینی، میعادگاه عاشقان ابا عبدالله الحسین در تبریز

سوگواره اربعین حسینی، میعادگاه عاشقان ابا عبدالله الحسین در تبریز عاشقان و عزاداران سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین در تبریز، همزمان با دیگر هموطنان اربعین حسینی را به سوگ و ماتم می نشینند.
يکشنبه 18 دي 1390

سومین نمای نزدیک، در "عصر روز دهم" روایت می شود

سومین نمای نزدیک، در "عصر روز دهم" روایت می شود سومین ویژه برنامه سینمایی سازمان فرهنگی هنری با اکران فیلم سینمایی «عصر روز دهم» و با حضور مجتبی راعی، کارگردان این فیلم سینمایی برگزار می شود.
يکشنبه 18 دي 1390

مرکز تربیت معلم الزهرا (س) تبریز، میزبان پرده خوان و نقال عاشورایی

مرکز تربیت معلم الزهرا (س) تبریز، میزبان پرده خوان و نقال عاشورایی روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بازخوانی یک پرده قدیمی، توسط یکی از معدود بازماندگان نسل پرده خوانان تبریزی، در مرکز تربیت معلم الزهرای(س) این شهر شهر خبر داد.
پنجشنبه 15 دي 1390