چهارشنبه 29 اسفند 1397 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند ایفاگر نقش شهریار در سریال این شاعر نامی، تبریز را شهر حماسه و فرهنگ و یادآور خاطرات ارزشمند و قابل افتخار از سالهای دور معرفی نمود.
دوشنبه 20 تير 1390

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از آغاز به کار قریب الوقوع نشر شهر و شهر كتاب به همت این سازمان خبر داد.
يکشنبه 19 تير 1390

موسیقی عاشیقی با فرهنگ و باورهای مردم عجین شده است

موسیقی عاشیقی با فرهنگ و باورهای مردم عجین شده است استاد خسرو سرتیپی، موسیقی عاشیقی را نمونه ای کامل از حمایت متقابل مردم و هنر از همدیگر دانست و گفت: موسیقی عاشیقی به دلیل ریشه های فرهنگی و هنری و اعتقادی خود، امروز وارد باورها و زندگی مردم شده است.
شنبه 18 تير 1390

تاثير جشنواره تابستاني تبريز در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي انكارناپذير است

تاثير جشنواره تابستاني تبريز در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي انكارناپذير است معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از چهارمين جشنواره تابستاني تبريز به عنوان فرصتي ممتاز در پيشگيري آسيب هاي اجتماعي در تبريز ياد كرد.
شنبه 18 تير 1390

توجه به سلامت خانواده ها، موجب سلامت جامعه می شود

توجه به سلامت خانواده ها، موجب سلامت جامعه می شود همایش پیاده روی همگانی در روزهای پایانی تیر ماه در تبریز با استقبال 400 هزار نفری شهروندان و خانواده های تبریزی روبرو شد.
جمعه 17 تير 1390

جشنواره تابستاني تبريز زمينه ساز تعامل موثرنهادهاي فرهنگي است

جشنواره تابستاني تبريز زمينه ساز تعامل موثرنهادهاي فرهنگي است رييس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس، جشنواره تابستاني تبريز را زمينه ساز تعامل موثر و هدفمند نهادهاي فرهنگي در شناساندن مفاخر فرهنگي و ملي استان ياد كرد.
پنجشنبه 16 تير 1390

استقبال از اعياد شعبانيه در قالب چهارمين جشنواره تابستاني تبريز

استقبال از اعياد شعبانيه در قالب چهارمين جشنواره تابستاني تبريز مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري جشن بزرگ نورالانوار، به مناسبت ميلاد امام حسين (ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد (ع) در فرهنگسراي تابستانه ائل گولي تبريز خبر داد.
چهارشنبه 15 تير 1390

شب هاي تبريز در فرهنگسراي تابستانه

شب هاي تبريز در فرهنگسراي تابستانه مسئول فرهنگسرای تابستانه گفت: فرهنگسرای تابستانه تبریز شبهای خاطره انگیزی برای مردم و مسافران تابستانی تبریز فراهم خواهد كرد.
سه شنبه 14 تير 1390

جشنواره تابستاني تبريز از مردمي ترين برنامه هاي فرهنگي شهر تبريز است

جشنواره تابستاني تبريز از مردمي ترين برنامه هاي فرهنگي شهر تبريز است رييس كميسيون برنامه و بودجه شوراي اسلامي كلانشهر تبريز گفت: جشنواره تابستاني تبريز از مردمي ترين برنامه هاي فرهنگي شهر است كه با مشاركت و استقبال گسترده مردم برگزار مي شود.
دوشنبه 13 تير 1390

اولین های ایران، در فرهنگسراي تابستانه تبريز معرفی شدند

اولین های ایران، در فرهنگسراي تابستانه تبريز معرفی شدند در نمايشگاه اولين هاي تبريز كه در فرهنگسراي تابستانه تبريز برپا شده است، اولين هاي ايران به مخاطبان معرفي و عرضه شده است.
دوشنبه 13 تير 1390