لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

عیادت شهردار تبریز از مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز

عیادت شهردار تبریز از مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شهردار تبریز، با حضور در بیمارستان شهریار، از حسین آذرنیا، مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز عیادت کرد.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1391

گسترش ارتباطات دنیای بهتری پدید آورده است

گسترش ارتباطات دنیای بهتری پدید آورده است مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، گسترش ارتباطات در دنیای جدید را موجب افزایش سطح دسترسی و اطلاع یافتن از وقایع دانست.
پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391

روابط عمومی، شریان ارتباطی مردم و مسئولین

روابط عمومی، شریان ارتباطی مردم و مسئولین
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با اشاره به اقدامات روابط عمومی ها در ایجاد ارتباط با مردم و انتقال دوسویه مطالب میان مردم و مسئولین، بر نقش کلیدی آنها در افزایش موفقیت های سازمانی تاکید نمود.
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391

انجمن ادبی شهر میزبان شب شعر اردیبهشت

انجمن ادبی شهر میزبان شب شعر اردیبهشت همزمان با آخرین پنجشنبه اردیبهشت ، انجمن ادبی شهر میزبان شاعران برجسته استان است.
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و این مساقه عکاسی برندگان خود را شناخت.
دوشنبه 25 ارديبهشت 1391

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود همایش یک روزه سلامت خانواده در پرتو طب سنتی با حضور چهره های برجسته طب سنتی و محققان این زمینه در تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی هفته گذشته کاروان فرهنگی و هنری این سازمان را خوب توصیف کرد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود شهردار تبریز گفت: جایگاه و شأن والای شهدا ایجاب می كند كه نخستین كنگره بزرگداشت شهدا و سرداران شهید شهرستان تبریز آبرومند و ماندگار برگزار شود.
سه شنبه 19 ارديبهشت 1391

اعزام کاروان خبرنگاران و هنرمندان تبریزی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اعزام کاروان خبرنگاران و هنرمندان تبریزی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کاروانی مرکب از 50 تن از نویسندگان، خبرنگاران و هنرمندان تبریزی برای شرکت در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعزام شدند.
يکشنبه 17 ارديبهشت 1391

همکاری و ممارست، رمز ثمربخشی فعالیت های فرهنگی است

همکاری و ممارست، رمز ثمربخشی فعالیت های فرهنگی است در نخستین نشست صبح رسانه تبریز در سال 91 ، همکاری با نهادها و افراد مرتبط با مسائل فرهنگی و ممارست در انجان این فعالیت ها به عنوان رمز موفقیت اقدامات و راهکار ثمربخشی برنامه های فرهنگی مطرح گردید.
شنبه 9 ارديبهشت 1391