لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استقبال از بهار با پنج هزار متر مربع بنر توسط موسسه فرهنگی هنری هاتف شهر

استقبال از بهار با پنج هزار متر مربع بنر توسط موسسه فرهنگی هنری هاتف شهر
روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، به نقل از مدیر موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی هاتف شهر اعلام کرد: این موسسه در استقبال از بهار طبیعت و سال نو، بیش از پنج هزار متر مربع بنر و اقلام فرهنگی را چاپ و در سازه های تبلیغاتی شهر تبریز نصب کرده است.
چهارشنبه 2 فروردين 1391

پیام نوروزی سال 1391/ سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

پیام نوروزی سال 1391/ سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بخش مهمی از جهاد اقتصادی مسئله‏ ى تولید ملی است که اگر ملت با همت، عزم و آگاهی و با همراهی برنامه ریزی درست مسئولان بتواند مشکل تولید داخلی را حل کند بدون تردید بر چالشهایی که دشمن ایجاد می کند غلبه خواهد کرد.
سه شنبه 1 فروردين 1391

تکمچی ها در تبریز پیام نوروز را می رسانند

تکمچی ها  در تبریز پیام نوروز را می رسانند تکمچی ها، سایاچی ها و .... همزمان با آغاز سال نو، پیام نوروز و آغاز بهار طبیعت را به گوش مهمانان و گردشگران نوروزی تبریزمی رسانند.
سه شنبه 1 فروردين 1391

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، از اول فروردین ماه در محل عمارت شهرداری تبریز میزان مهمانان و گردشگران نوروزی است.
سه شنبه 1 فروردين 1391

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی شده رونگ روغن، بر روی حبوبات در ایانم نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه، در ایام نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: نخستین مسابقه سفرنامه نویسی تبریز با هدف ارزیابی نظرات و آرای شهروندان گرامی و مسافران نوروزی توسط این سازمان برگزار می شود.
يکشنبه 28 اسفند 1390

سفره های هفت سین در قاب دوربین

سفره های هفت سین در قاب دوربین به ابتکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مسابقه ای برای انتخاب بهترین عکس ثبت شده از سفره هفت سین هموطنان برگزار می شود.
شنبه 27 اسفند 1390

برگزاری نمایشگاه نقاشی رنگ روغن با ابعاد ذره بینی در نوروز 91

برگزاری نمایشگاه نقاشی رنگ روغن با ابعاد ذره بینی در نوروز 91 نمایشگاهی از آثار نقاشی با رنگ روغن در ابعاد ذره بینی، کار استاد داود زمانی آذر در ایام نوروز 91، در محل یادمان مفاخر آذربایجان برگزار خواهد شد.
سه شنبه 23 اسفند 1390

طلوع نام تبریز در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع

طلوع نام تبریز در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع یکی از هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع برای شهرمان افتخارآفرینی نمود.
سه شنبه 23 اسفند 1390