لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

25 هنرمند بسیجی و انقلاب اسلامی تجلیل شدند

25 هنرمند بسیجی و انقلاب اسلامی تجلیل شدند 25 تن از هنرمندان بسیجی و فعال در عرصه انقلاب اسلامی همزمان با سالروز شهادت سیدمرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، در تبریز تجلیل شدند.
دوشنبه 21 فروردين 1391

نقش خاموش سازمان در اعتلای فرهنگی شهر رونمایی می شود

نقش خاموش سازمان در اعتلای فرهنگی شهر رونمایی می شود نقش خاموش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در اعتلای فرهنگی و هنری کلانشهر تبریز از شبکه استانی سهند رونمایی می شود.
دوشنبه 21 فروردين 1391

برای نهمین بار، شمیم یاس تبریز را معطر می کند

برای نهمین بار، شمیم یاس تبریز را معطر می کند مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری نهمین سوگواره شمیم یاس توسط این سازمان در ایام فاطمیه خبر داد.
يکشنبه 20 فروردين 1391

تنوع چیدن هفت سین، نشانه هنر و سلیقه ایرانیان است

تنوع چیدن هفت سین، نشانه هنر و سلیقه ایرانیان است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از دریافت آثار ارزشمند و متنوع که تاییدی بر سلیقه و نازک اندیشی هموطنان ماست، توسط دبیرخانه مسابقه عکاسی« هفت سین ما » خبر داد.
دوشنبه 14 فروردين 1391

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز

بازدید رییس سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز دیدار کرد.
شنبه 12 فروردين 1391

شهردار تبریز از نمایشگاه آثار هنری استاد زمانی آذر دیدار کرد

شهردار تبریز از نمایشگاه آثار هنری استاد زمانی آذر دیدار کرد شهردار کلانشهر تبریز همزمان با روز جهمور ی اسلامی و 12 فروردین ماه، از نمایشگاه آثار هنری استاد داود زمانی آذر دیدار کرد.
شنبه 12 فروردين 1391

انتخاب برگ زرین بهاریه به دست مردم

انتخاب برگ زرین بهاریه به دست مردم هیات تحریریه نشریه بهاریه، در نظر دارد برای ارزیابی سطح مطالب مندرج در این نشریه، مسابقه پیامکی این نشریه را برگزار نماید.
دوشنبه 7 فروردين 1391

تکمچی ها در تبریز همچنان میزبانان نوروزند

تکمچی ها در تبریز همچنان میزبانان نوروزند تکمچی ها، همچنان در خلال برنامه های ویژه نوروز که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود، به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
شنبه 5 فروردين 1391

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بیمارستان کودکان تبریز

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بیمارستان کودکان تبریز مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در سومین روز نوروز، به دیدار کودکان بستری شده در بیمارستان کودکان این شهر رفت.
جمعه 4 فروردين 1391

بهاریه، پیام آور بهار و فرهنگ شهروندی

بهاریه، پیام آور بهار و فرهنگ شهروندی نشریه بهاریه، ویژه نامه بهاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت منتشر و میان شهروندان و مسافران نوروزی توزیع شد.
پنجشنبه 3 فروردين 1391