لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برخوردهاي خشك اداري با مقوله فرهنگ و هنر بايد حذف شود

برخوردهاي خشك اداري با مقوله فرهنگ و هنر بايد حذف شود شهردار تبريز بر لزوم اصلاح روش‌ها و حذف برخوردهاي خشك اداري با مقوله فرهنگ و هنر تأكيد كرد.
چهارشنبه 29 شهريور 1391

رونمايي از 65 تابلو موزائيك‌سنگ مفاخر و مشاهيرآذربايجان

رونمايي از 65 تابلو موزائيك‌سنگ مفاخر و مشاهيرآذربايجان طی آیینی با حضور شهردار تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر ، اهالي فرهنگ و هنر تبريز و جمعي از مسوولان شهري و استاني از 65 تابلو موزائيك‌سنگ مفاخر و مشاهير برجسته آذربايجان در پارك مفاخر تبريز رونمايي شد.
چهارشنبه 29 شهريور 1391

بزرگي و شأن تبريز و مفاخران افول ناپذيراست

بزرگي و شأن تبريز و مفاخران افول ناپذيراست عضو شوراي اسلامي شهر تبريز گفت: بزرگي نام و تاريخ تبريز و شأن مفاخر و مشاهير اين خطه هنرپرور افول‌ناپذير است.
چهارشنبه 29 شهريور 1391

تابلوهاي موزائيك‌سنگ مفاخرحداقل اداي دين به بزرگان تاريخ تبريز است

تابلوهاي موزائيك‌سنگ مفاخرحداقل اداي دين به بزرگان تاريخ تبريز است مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز طراحي ، ساخت و نصب تابلوهاي موزائيك‌سنگ مفاخر و مشاهير آذربايجان را حداقل اداي دين به بزرگان تاريخ فرهنگ و هنر تبريز و آذربايجان دانست.
چهارشنبه 29 شهريور 1391

مفاخر آذربایجان در قاب های سنگی جای می گیرند

مفاخر آذربایجان در قاب های سنگی جای می گیرند به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، طی آیینی از تابلوهای موزاییک سنگ نصب شده در مجموعه پارک مفاخر آذربایجان پرده برداری می شود.
سه شنبه 28 شهريور 1391

درخشش همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در جشنواره «رسانه و حضور»

درخشش همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در جشنواره «رسانه و حضور» همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در جشنواره مطبوعاتی «رسانه و حضور» موفق به کسب دو عنوان برتری شد.
پنجشنبه 16 شهريور 1391

شش جلد کتاب شهر و شهروند همزمان با کنگره شهدای تبریز برگزار می شود

شش جلد کتاب شهر و شهروند همزمان با کنگره شهدای تبریز برگزار می شود شش جلد كتاب از مجموعه «شهيد و شهروند» با موضوع معرفی شهدای لشکر عاشورای تبریز همزمان با کنگره بزرگ شهدای تبریز برگزار می شود.
سه شنبه 14 شهريور 1391

مادر شهیدان نوین به فرزندانش پیوست

مادر شهیدان نوین به فرزندانش پیوست ام الشهیدین حاجیه خانم سکینه تقویمی، والده مکرمه مهندس نوین شهردار کلانشهر تبریز، صبح روز جمعه 10 شهریور ماه 91 به دیار باقی شتافت.
جمعه 10 شهريور 1391

یادواره شهدای کارمند تبریز همزمان با هفته دولت برگزار شد

یادواره شهدای کارمند تبریز همزمان با هفته دولت برگزار شد با برگزاری یادواره شهدای کارمند تبریز، از «حسین آذرنیا» مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز قدردانی شد.
سه شنبه 7 شهريور 1391

ابراز همدردی سینماگران کشور با زلزله زدگان روستاهای آذربایجانشرقی

ابراز همدردی سینماگران کشور با زلزله زدگان روستاهای آذربایجانشرقی پنج تن از هنرمندان و سینماگران کشور با حضور در روستاهای زلزله زده استان با بازماندگان این حادثه باراز همدردی مکرده و بران آنان طلب صبر کردند.
دوشنبه 6 شهريور 1391