لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هنرمندان، تبریز را روایت می کنند

هنرمندان، تبریز را روایت می کنند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از روایت تبریز توسط هنرمندن شاخص تبریزی در قالب یک پروژه فرهنگی سینمایی خبر داد.
جمعه 21 دي 1397

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

پایان تدوین کتب آموزش شهروندی / همراهی هنرمندان، سرمایه بی‌بدیل سازمان

 پایان تدوین کتب آموزش شهروندی / همراهی هنرمندان، سرمایه بی‌بدیل سازمان مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، از پایان تدوین کتب آموزش شهروندی خبر داد و گفت: این کتاب‌ها به زودی، آماده طراحی و چاپ می‌شوند.
پنجشنبه 20 دي 1397

پیام تبریک سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای ابوذر

پیام تبریک سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای ابوذر دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان آذربایجان شرقی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
پنجشنبه 20 دي 1397

مشروطه، بُعد ملی و میهنی جامعه ایرانی را ارتقا داد

مشروطه، بُعد ملی و میهنی جامعه ایرانی را ارتقا داد پژوهشگر ادبیات مشروطه و معاصر، با اشاره به بسامد عناصر اسطوره‌ای در ادبیات دوره مشروطه، گفت: کمتر دیوانی است که در این دوره، به تعبیرات شاهنامه‌ای نپرداخته باشد.
چهارشنبه 19 دي 1397

ضرورت رعایت حقوق متقابل شهروند و خودرو در فضای ترافیکی شهر

ضرورت رعایت حقوق متقابل شهروند و خودرو در فضای ترافیکی شهر آنچه امروزه در مباحث شهرسازی و ترافیکی، نتیجه گرفته شده است، از توجه خاص به جایگاه پیاده محوری در عرصه عمومی شهر حکایت دارد.
چهارشنبه 19 دي 1397

نگاه شورانگیز به منظومه حیدربابا با آثار شکسته‌نستعلیق استاد کله‌جاهی

نگاه شورانگیز به منظومه حیدربابا با آثار شکسته‌نستعلیق استاد کله‌جاهی استاد یوسف کله جاهی با نگاهی شورانگیز بر منظومه حیدربابا شهریار تابلو خط های بدیعی را خلق و آن را به معرض نمایش می گذارد.
دوشنبه 17 دي 1397

سازمان فرهنگی‌و‌هنری تمام تلاش خود را برای انتقال پیام پلیس به کار می‌گیرد

سازمان فرهنگی‌و‌هنری تمام تلاش خود را برای انتقال پیام پلیس به کار می‌گیرد مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان تبریز، تاکید کرد که این سازمان، با برخورداری از بدنه فعال و با تمام ظرفیت‌های فنی، در کنار برنامه‌های فرهنگی و آموزشی پلیس است.
شنبه 15 دي 1397

تاثیر شاهنامه در ادبیات مشروطه بررسی می شود

تاثیر شاهنامه در ادبیات مشروطه بررسی می شود با حضور استاد برجسته ادبیات شهر تبریز، تاثیر شاهنامه در ادبیات دوره مشروطه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
پنجشنبه 13 دي 1397

کلاس های تخصصی شعر در خط سوم برگزار شود

کلاس های تخصصی شعر در خط سوم برگزار شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توصیه کرد، کلاس های تخصصی شعر در حاشیه سلسله نشست های شعر خط سوم برگزار شود.
پنجشنبه 13 دي 1397

دورهمی، زمانی برای تکریم با هم بودن

دورهمی، زمانی برای تکریم با هم بودن فعال رسانه ای شهر تبریز، توجه به فعالان گروههای مختلف هنری و فرهنگی را نقطه قوت همنشینی هنرمندان شهر برشمرد.
سه شنبه 11 دي 1397