لینک های مرتبط


 
 
 

 
 
مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 3
اعضا آنلاین : 0
امروز : 13
ديروز : 163
ماه : 3553
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

بررسی رویکردهای سازمان فرهنگی هنری در نشست شورای سازمان

شورای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در نشست اخیر خود بر ضرورت تعمیق فعالیت های فرهنگی و هنری سازمان تاکید و خواستار تامین خلاهای موجود در آن شد.
سه شنبه 26 تير 1397

دیدار سه عضو شورای اسلامی شهر با سرپرست سازمان فرهنگی و هنری

جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، با حضور در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ضمن دیدار با سرپرست، در جریان برنامه‌ها و رویکردهای این سازمان قرار گرفتند.
سه شنبه 26 تير 1397

جامعه امروز نیازمند الگوهای کارآمد حجاب و عفاف است

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز به همراه سرپرست سازمان فرهنگی و هنری، از نمایشگاه پوشش اسلامی حصن امین، ویژه عرضه آثار لباسهای اسلامی بازدید کردند.
سه شنبه 26 تير 1397

آگهی مزایده عمومی یک قطعه زمین با کاربری مسکونی

به استناد مصوبه هئیت مدیره شماره 2632 ه/ف سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در نظر دارد یک قطعه زمین با کاربری مسکونی به مساحت 109/63 متر مربع برابر قیمت گذاری کارشناس رسمی دادگستری از طریق برگزاری مزایده به افراد حقیقی یا حقوقی که بالاترین قیمت را پیشنهاد دهند بصورت نقدی به شرح ذیل واگذار نماید:
دوشنبه 25 تير 1397

گزارش/

پابه‌پای سطرها و واژه‌ها در کتابخانه راننده خوش‌ذوق تبریزی

این تاکسی، با همه تاکسی‌ها فرق دارد. جایی نیست که تا سوار می‌شوید، سرگرم موبایل و انواع اپلیکیشن‌ها شوید. مبدا تا مقصد شما هر چند که کوتاه و گذرا باشد، «فرصت جذاب آموختن» است.
يکشنبه 24 تير 1397

تقدیر سرپرست سازمان فرهنگی و هنری از ابتکار فرهنگی راننده کتابدار

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از یک راننده تاکسی که خودروی خود را به کتابخانه سیار تبدیل کرده است قدردانی کرد.
يکشنبه 24 تير 1397

شفاف‌سازی در نحوه‌ی تخصیص حمایت‌ها، به رونق فضای هنری کمک خواهد کرد

اکبر شریعت(نویسنده تبریزی) بر این باور است که اگر حمایت از صاحبان ایده و محصولات فرهنگی و هنری، نه پشت اتاق‌های در بسته، بلکه در فضایی شفاف صورت بگیرد، فضای هنری نیز رونق خواهد گرفت و شاهد رقابتی سالم بین هنرمندان و گروه‌های هنری خواهیم بود.
شنبه 23 تير 1397

دیدار سرپرست سازمان فرهنگی و هنری با نویسنده و داستان‌نویس شاخص تبریزی

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با حضور در منزل عبدالمجید نجفی، با این نویسنده و داستان‌نویس شاخص تبریزی دیدار و گفتگو کرد.
شنبه 23 تير 1397

دیدار رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و سرپرست سازمان فرهنگی و هنری با شهردار و اعضای شورای شهر قزوین

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به همراه رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین دیدار و در خصوص زمینه همکاری‌های فرهنگی بین دو شهر گفتگو کردند.
جمعه 22 تير 1397

ارائه دو طرح نهایی برای مشارکت در یازدهمین جشنواره بین‌المللی تابستانی

با حضور سرپرست و مدیران سازمان فرهنگی‌و‌هنری و نمایندگان اداره کل بازرسی و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز، طرح‌های پیشنهادی تجدید فراخوان یازدهمین جشنواره بین‌المللی گشایش یافت.
چهارشنبه 20 تير 1397