دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مطبوعات را از مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی شهر تبریز خواند و افزود: همراهی مطبوعات و رسانه‌ها، نقش اصلی در انتقال امید و آگاهی به آحاد شهروندان دارد.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت ویژه‌برنامه رمضانی شهر همدلی، در چهارمین اجرای خود به پارک بانوی مهر شهرک باغمیشه رفت.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

با همکاری سازمان و شهرداری منطقه4

«شهر همدلی» به پارک بزرگ رسید

«شهر همدلی» به پارک بزرگ رسید سومین جشن رمضانی «شهر همدلی» با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و شهرداری منطقه4 در پارک بزرگ تبریز برگزار شد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید

حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: حضور اساتید پیشکسوت فرهنگ و هنر، به غنای فعالیت‌های مجموعه می‌افزاید.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی:

اساس نشاط اجتماعی با حوزه ورزش است / ضرورت وحدت رویه در ساختار تشکیلاتی سازمان

اساس نشاط اجتماعی با حوزه ورزش است / ضرورت وحدت رویه در ساختار تشکیلاتی سازمان سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با حضور در معاونت ورزش، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه، بر ضرورت هماهنگی و پیوستگی ساختاری بین بخش‌های مختلف سازمان تاکید کرد.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

شورای اسلامی شهر، حامی برنامه‌های نشاط‌بخش و آموزش‌محور است

شورای اسلامی شهر، حامی برنامه‌های نشاط‌بخش و آموزش‌محور است عضو شورای اسلامی شهر تبریز، حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را مهم‌ترین نیازهای شهر خواند و گفت: تشکیل سازمان جدید با مسئولیت یک روحانی باسابقه و فعال، می‌تواند این سه حوزه را به سامان‌ برساند.
شنبه 28 ارديبهشت 1398

روابط عمومی، روزی تکریم ارتباط با مردم

روابط عمومی، روزی تکریم ارتباط با مردم سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات، این حوزه را زمینه ای برای گسترش ارتباط با مردم و اقشار شهروندان معرفی نمود.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398

پارک پلیس، میزبان «شهر همدلی»

پارک پلیس، میزبان «شهر همدلی» همزمان با نهمین روز از ماه مبارک رمضان، پارک پلیس کوی پرواز، میزبان ویژه‌برنامه «شهر همدلی» و شهروندان تبریزی بود.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398

سرپرست سازمان در دیدار با شهردار منطقه10 عنوان کرد؛

مناطق کم‌برخوردار، مهم‌ترین گروه هدف برنامه‌های سازمان

مناطق کم‌برخوردار، مهم‌ترین گروه هدف برنامه‌های سازمان سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با اشاره به ظرفیت‌های متنوع مناطق دهگانه شهرداری تبریز، مناطق کم‌برخوردار را مهم‌ترین گروه هدف برنامه‌های سازمان خواند.
پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398

استفاده از ظرفیت‌های حوزه تئاتر و سینما شهر، برای اعتلای فرهنگ شهروندی

استفاده از ظرفیت‌های حوزه تئاتر و سینما شهر، برای اعتلای فرهنگ شهروندی سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز عنوان کرد: استفاده از ظرفیت‌های غنی و در عین حل مغفول حوزه سینما و تئاتر، برای اعتلای فرهنگ شهروندی ثمربخش خواهد بود.
چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398