لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی آغاز به کرد

با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و جمعی از فعالان حوزه نمایش، سی‌امین جشنواره تئاتر استانی آذربایجان شرقی آغاز به کرد.
يکشنبه 11 شهريور 1397

نقش تعیین‌کننده تلاشگران صنعت چاپ، در نشر مفاهیم فرهنگی

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز همزمان با 11 شهریور روز ملی صنعت چاپ، در یکی از چاپخانه‌های مطبوعاتی شهر حضور یافته و با مدیر و دست‌اندرکاران این واحد صنعتی‌فرهنگی دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 11 شهريور 1397

آینده فرهنگ و مدنیت ما در گرو حمایت از هنرمندان جوان است

فعال فرهنگی و پژوهشگر فرهنگ آذربایجان گفت: آینده فرهنگ، مدنیت و حافظه ما در گرو پرورش و حمایت از اسعتدادهای نوخواسته و جوان است.
يکشنبه 11 شهريور 1397

هنرمندان جوان و نوجوان، نقش اساسی در آتیه فرهنگی شهرمان بر عهده دارند

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اشاره به این‌که حمایت‌های این سازمان در خدمت بروز و ظهور استعدادهای هنری است، افزود: هنر، موثرترین مسیر برای تعالی جامعه و ارتقای فرهنگ همزیستی است.
يکشنبه 11 شهريور 1397

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.
يکشنبه 11 شهريور 1397

ظرفیت‌های تخصصی سازمان فرهنگی و هنری، پشتیبان رویکرد محله‌محوری مناطق است

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اشاره به برگزاری موفق جشنواره محلات با حمایت این سازمان گفت: ظرفیت‌های هنری سازمان فرهنگی و هنری، پشتیبان مناطق و سازمان‌های شهرداری است.
شنبه 10 شهريور 1397

جشنواره فیلم‌ مستند آذربایجان به کار خود پایان داد

نخستین جشنواره فیلم‌ مستند آذربایجان، با بیانیه هیئت داوران در خصوص برگزیدگان نهایی، همزمان با عید سعید غدیرخم در پردیس سینمایی ستاره‌باران به کار خود پایان داد.
شنبه 10 شهريور 1397

همکار هنرمند سازمان، برگزیده جشنواره فیلم مستند آذربایجان

همکار هنرمند سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، عنوان برگزیده «نگاه ویژه» را در نخستین جشنواره فیلم مستند آذربایجان از آن خود کرد.
شنبه 10 شهريور 1397

خط سوم، وارد سال چهارم حیات ادبی خود شد

همزمان با سالروز تاسیس انجمن ادبی خط سوم و در آستانه عید سعید غدیر خم، این انجمن ادبی سه سالگی خود را پشت سر گذاشت و وارد سال چهارم حیات فرهنگی و ادبی خود شد.
چهارشنبه 7 شهريور 1397

خط سوم در سومین گام

نشست ادبی خط سوم، با ورود به سال جدیدی از عمر فعالیتهای خود، در آستانه عید غدیر برگزار می شود.
سه شنبه 6 شهريور 1397