چهارشنبه 27 شهريور 1398 _
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد کمال شبخیز / قاب طبیعت

 استاد کمال شبخیز / قاب طبیعت آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
پنجشنبه 23 خرداد 1398

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، بر بهره گیری حداکثری از فرهنگ قرآنی به عنوان راهگشای امور مختلف جامعه و شهروندان تاکید کرد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از نظر گستردگی ساختار و تاثیرگذاری بر حوزه‌های تخصصی، جایگاهی متمایز و ارزشمند در مجموعه شهرداری تبریز دارد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عنوان کرد؛

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: خانواده شهرداری تبریز، نقش پررنگی در جامعه هدف طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی سازمان خواهند داشت.
سه شنبه 21 خرداد 1398

توسعه ورزش هدفمند از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان است

توسعه ورزش هدفمند از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمان است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: توسعه و گسترش ورزش بخصوص ورزش هدفمند که همراه با تکامل جسمی، تکامل روحی را نیز به جامعه و جوانان تزریق کند، از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان است.
يکشنبه 19 خرداد 1398

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

ضرورت ارائه مفاهیم فرهنگی و اجتماعی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر

ضرورت ارائه مفاهیم فرهنگی و اجتماعی در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت فرهنگی و اجتماعی پارک‌ها و بوستان‌های شهر تاکید کرد و گفت: شهرداری، مجموعه‌ای از فرصت‌های مهم اجرایی را در اختیار دارد و می‌تواند نقش موثر در فرهنگسازی عمومی و تقویت روحیه نشاط و امید ایفا کند.
شنبه 18 خرداد 1398

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی:

نشر مفاهیم ایثار و شهادت، ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر است

نشر مفاهیم ایثار و شهادت، ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، نشر فرهنگ ایثار و شهادت را ضرورت برنامه‌های فرهنگی شهر خواند و گفت: همکاری با اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، می‌تواند پشتوانه قابل‌اتکایی برای این رویکرد باشد.
دوشنبه 13 خرداد 1398

ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار است

ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار است سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار ، اشتغال‌زایی و توسعه همه جانبه است.
يکشنبه 12 خرداد 1398

استقبال راهپیمایان از ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در روز جهانی قدس

استقبال راهپیمایان از ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در روز جهانی قدس ایستگاه هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در مراسم روز جهانی قدس، استقبال راهپیمایان تبریزی را به همراه داشت.
شنبه 11 خرداد 1398

تجدید پیمان بسیجیان و کارمندان سازمان با آرمان قدس شریف

تجدید پیمان بسیجیان و کارمندان سازمان با آرمان قدس شریف سرپرست، مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همزمان با روز جهانی قدس، در کنار دیگر اقشار مختلف تبریزی، با آرمان‌های مردم ستمدیده فلسطین، تجدید پیمان کردند.
جمعه 10 خرداد 1398