لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا:

هاتف‌شهر، از مزیت‌های مهم فرهنگی در شهرداری است

هاتف‌شهر، از مزیت‌های مهم فرهنگی در شهرداری است رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در موسسه هاتف‌شهر، ضمن بازدید از خدمات فرهنگی و هنری، از تلاش مدیریت و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.
جمعه 19 بهمن 1397

ادای احترام مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورا به مقام شامخ شهیدان

ادای احترام مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورا به مقام شامخ شهیدان همزمان با دهه فجر، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به همراه رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از هنرمندان، با حضور در گلزار شهدای وادی‌رحمت، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
پنجشنبه 18 بهمن 1397

یادی از استاد جعفر سلطان‌القرایی، ادیب و نسخه‌شناس نامی تبریزی

یادی از استاد جعفر سلطان‌القرایی، ادیب و نسخه‌شناس نامی تبریزی سی سال پیش در چنین روز، حاج میرزا جعفر سلطان القرایی، از رجال برجسته فرهنگ و ادب تبریز و آذربایجان، چشم از جهان فروبست.
چهارشنبه 17 بهمن 1397

لای لای ای جبهه لرین یورگونی ای خسته جاوانلار

نگاه به شرح حال شاعر منظومه ماندگار غواص‌لار

نگاه به شرح حال شاعر منظومه ماندگار غواص‌لار ادبیات مقاومت، با آثار ماندگاری گره‌خورده است که هر یک، از بُعد مکان و زمان عبور کرده و در حافظه تاریخی مردم، تثبیت شده‌است؛ آثاری از قبیل کجایید ای شهیدان خدایی، ممد نبودی ببینی، یاران چه غریبانه و ...
دوشنبه 15 بهمن 1397

شاعر "غواصلار" تجلیل می شود

شاعر "غواصلار" تجلیل می شود همزمان با برگزاری دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز،از مقام فرهنگی و ادبی حاج صمد قاسمپور شاعر برجسته مرثیه و دفاع مقدس تجلیل می شود.
دوشنبه 15 بهمن 1397

سوگواری شعر و مرثیه فاطمی با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری برگزار می شود

سوگواری شعر و مرثیه فاطمی با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری برگزار می شود دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، نوزدهم بهمن، میزبان جمعی شاعران برجسته آئینی و ذاکران اهل‌بیت‌عصمت و طهارت(ه) خواهد بود.
دوشنبه 15 بهمن 1397

حاج مهدی خادم آذریان عنوان کرد؛

مدیریت خوش‌فکر و تیم صمیمی، مزیت مهم سازمان فرهنگی و هنری

مدیریت خوش‌فکر و تیم صمیمی، مزیت مهم سازمان فرهنگی و هنری مداح شاخص اهل‌بیت عصمت و طهارت، با حضور در سازمان فرهنگی و هنری شهردار تبریز، ضمن دیدار و گفتگو با مدیرعامل سازمان، از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
يکشنبه 14 بهمن 1397

«صدای آب و رنگ» به نمایش در می آید

«صدای آب و رنگ» به نمایش در می آید «صدای آب و رنگ» مجموعه آثار نقاشی بانوان جوان تبریزی در گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به نمایش در می آید.
يکشنبه 14 بهمن 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری عنوان کرد؛

بسترسازی‌های فرهنگی، زمینه‌ساز درخشش هنرمندان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی

بسترسازی‌های فرهنگی، زمینه‌ساز درخشش هنرمندان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، راهیابی شماری از هنرمندان حوزه موسیقی و هنرهای نمایشی به جشنواره فجر را نشان‌دهنده قابلیت‌های بالای هنری در شهر تبریز خواند.
شنبه 13 بهمن 1397

تقدیر از راه‌یافتگان به جشنواره بین‌المللی تئاتر و موسیقی فجر

تقدیر از راه‌یافتگان به جشنواره بین‌المللی تئاتر و موسیقی فجر هنرمندان تبریزی راه‌یافته به جشنواره موسیقی و تئاتر فجر با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی تبریز و مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مورد تقدیر قرار گرفتند.
شنبه 13 بهمن 1397