سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی؛ مهمان نمایشگاه خیریه سازمان فرهنگی هنری

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی؛ مهمان نمایشگاه خیریه سازمان فرهنگی هنری رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی از نمایشگاه خیریه جمعی از هنرمندان هنرهای تجسمی در گالری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز بازدید و از آثار آن خریداری کرد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد رسول جدید الاسلام / خطوط مهربانی

 استاد رسول جدید الاسلام / خطوط مهربانی آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

تجلیل معاون استاندار آذربایجان شرقی از مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز

تجلیل معاون استاندار آذربایجان شرقی از مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از خدمات فرهنگی و اجتماعی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، قدردانی کرد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

برگزاری مطلوب جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی میرزاآقا تبریزی، در گرو حمایت شورای اسلامی شهر

برگزاری مطلوب جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی میرزاآقا تبریزی، در گرو حمایت شورای اسلامی شهر مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، نخستین جشنواره ملی نمایش‌نامه‌نویسی میرزاآقا تبریزی را از مشارکت‌های مهم سازمان خواند و افزود: این جشنواره، به نام یکی از مفاخر گمنام شهر تبریز نامیده شده و برای برگزاری ایده‌آل، نیاز مبرم به حمایت شورای محترم دارد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا:

همراهی هنرمندان، از خاطره‌های ماندگار حادثه سیل است

همراهی هنرمندان، از  خاطره‌های ماندگار حادثه سیل است عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار داشت: هنرمندان در مواقع بحرانی، همواره نقش کارساز در احیای روح و روان افراد مصیبت‌دیده دارند و می‌توانند با هنر خود، باعث بازگشت این افراد به مسیر طبیعی زندگی شوند.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار:

همدلی هنرمندان در بازسازی روحیه آسیب دیدگان بی‌بدیل است

همدلی هنرمندان در بازسازی روحیه آسیب دیدگان بی‌بدیل است معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز گفت: همدلی هنرمندان در بازسازی روحیه آسیب دیدگان و احیای شرایط عادی زندگی عزیزان سیل زده، ارزشمند و بی بدیل است.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری:

عزم و اراده جامعه هنری برای کمک به هم‌وطنان مصیبت‌دیده چشمگیر است

عزم و اراده جامعه هنری برای کمک به هم‌وطنان مصیبت‌دیده چشمگیر است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گفت: در حادثه سیل اخیر، هنرمندان عزیز شهرمان، زیبایی هنر خود را با محبت و معرفت ماندگار ثابت کردند.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

نمایشگاه و فروش آثار هنری، برای یاری به هم‌وطنان سیل‌زده گشایش یافت

 نمایشگاه و فروش آثار هنری، برای یاری به  هم‌وطنان سیل‌زده گشایش یافت با حضور معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و جمعی از هنرمندان رشته‌های تجسمی، نمایشگاه و فروش آثار هنری، برای یاری به هم‌وطنان سیل‌زده گشایش یافت.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

مسئول بازرسی حوزه 2 بسیج شهرداری:

سال جدید، سالی سرشار از فعالیتهای فرهنگی خواهد بود

 سال جدید، سالی سرشار از فعالیتهای فرهنگی خواهد بود مسئول بازرسی حوزه 2 بسیج شهرداری شهید علمی گفت: سال جدید سالی سرشار از فعالیت های نو و خلاقیت های فرهنگی در بدنه بسیج شهرداری خواهد بود.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

فرهنگ و هنر در راستای پیشگیری از جرم

فرهنگ و هنر در راستای پیشگیری از جرم در دیدار معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم با مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، زمینه همکاری مشترک برای پیشگیری از وقوع جرم از طریق فعالیت های هنری و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت.
پنجشنبه 29 فروردين 1398