لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پرنده موجود نماد پرواز است

پرنده موجود نماد پرواز است طراح پوستر سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: پرنده موجود که طرح غالب پوستر است نماد پرواز و اوج گیری است.
دوشنبه 4 مرداد 1389

ویژه نامه تخصصی سومین جشنواره عکس فیروزه

ویژه نامه تخصصی سومین جشنواره عکس فیروزه ناشر این ویژه نامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز است که کریم متقی سردبیری و مدیریرت اجرایی آن را برعهده داشته است.
يکشنبه 3 مرداد 1389

چشم انداز سکوت در عمارت شهرداری

چشم انداز سکوت در عمارت شهرداری نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت در تبریز در قالب نمایشگاه جنبی سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، نمایشگاه عکس چشم اندازی در سکوت به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز توسط رومین محتشم عکاس بین المللی از ارومیه در تالار هنر های معاصر عمارت شهرداری تبریز در حال برگزاری است.
يکشنبه 3 مرداد 1389

خبرنامه سومین جشنواره عکس فیروزه

خبرنامه سومین جشنواره عکس فیروزه همزمان با برگزاری سومین جشنواره عکس فیروزه، خبرنامه این جشنواره در دو شماره چاپ منتشر شد. شماره اول خبرنامه در مراسم افتتاحیه و شماره دوم آن در مراسم اختتامیه جشنواره توزیع شد که «در قاب عکس هنرمندان»، «به استقبال فیروزه سوم»، «جشنواره سوم گامی برای حرفه ای شدن»، «هماهنگی کامل میان نهادهای فرهنگی و اجتماعی برای برگزاری جشنواره سوم»، «بوی فیروزه می آید!»، «یادی از مرحوم بهمن جلالی»، «مخاطبان فیروزه را پسندیدند»، «فیروزه در اصفهان»، «تبریز در نگاه عکاسان جشنواره دوم»، «معرفی هیات داوران جشنواره سوم»، «گزارشی از عکاسخانه جدیدالاسلام»، «توسعه پایدار شهری هدف جشنواره فیروزه» و «پیام تلفنی دکتر هادی شفائیه به دومین جشنواره» عناوین شماره اول این خبرنامه را تشکیل می دهند.
يکشنبه 3 مرداد 1389

فیروزه سبب پویایی عکاسی در کشور است

فیروزه سبب پویایی عکاسی در کشور است مقام دوم اولین دوره جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره عکس فیروزه سبب رشد و پویایی هنر عکاسی در کشور می شود.
شنبه 2 مرداد 1389

فیروزه بستری برای رقابت سالم عکاسان کشور

فیروزه بستری برای رقابت سالم عکاسان کشور عکاس برگزیده سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره فیروزه بستر بسیار مناسبی برای رقابت سالم میان عکاسان سراسر کشور است
شنبه 2 مرداد 1389

لنز 300 عکاس تبریز را نشانه گرفت

لنز 300 عکاس تبریز را نشانه گرفت ساعت 7 عصر روز جمعه اول مرداد ماه مصادف بود با شروع به کار سومین جشنواره سراسری عکس فیروزه. تالار اندیشه پارک ها و فضای سبز شهری واقع در پارک ائل گلی میزبان مسئولان فرهنگی و شهری، 300 عکاس بومی و غیر بومی و علاقه مندان رشته عکاسی بود. آیین افتتاح جشنواره فیروزه با حضور علیرضا نوین شهردار تبریز، عباس عادلی شهردار منطقه 4، مسعود برزگر جلالی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهری، اصغرعابدزاده عضور شورای اسلامی کلانشهر تبریز و هیئت داوران برگزار شد.
شنبه 2 مرداد 1389

فیروزه راهی برای ماندگاری عکس و عکاسی است

فیروزه راهی برای ماندگاری عکس و عکاسی است برنده جایزه ویژه هادی شفاییه در دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه گفت: جشنواره فیروزه راهی برای ماندگاری هنر عکس و عکاسی است.
جمعه 1 مرداد 1389

رونمایی از دو اثر فاخر در حوزه موسیقی آذربایجان

رونمایی از دو اثر فاخر در حوزه موسیقی آذربایجان مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری آیین رونمایی از دو اثر فاخر در حوزه موسیقی فولکلور آذربایجان خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این مراسم که به دلیل ارج نهادن به موسیقی فاخر و ارزشمند آذربایجان برگزار می شود، از دو اثر جدید و از فعالیت های هنری دو هنرمند نام آور استان در این حوزه تقدیر به عمل می آید.
جمعه 1 مرداد 1389

از این دورها بوسه ای حواله آن دیوارهای کاهگلی می کنم

از این دورها بوسه ای حواله آن دیوارهای کاهگلی می کنم هادی شفاییه در سال 1302 در تبریز متولد شد و 10 ساله بود که اولین عکس را گرفت، شیشه اش را ظاهر کرد و عکسش را چاپ کرد.در سال 1330 برای اولین بار در یک مسابقه عکاس که توسط انجمن فرهنگی ایران و فرانسه ترتیب داده بود، شرکت کرد و با تنها اثری که فرستاده بود، به عنوان نفر اول برگزیده شد.در سال 1333 در مسابقه جامعه لیسانسیه های دانشسرای عالی شرکت نمود و در دو بخش پرتره و طبیعت بی جان باز هم به عنوان نفر اول انتخاب شد.
جمعه 1 مرداد 1389