چهارشنبه 13 فروردين 1399 _
 لینک های مرتبط

  
 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رونمایی از بزرگترین تابلو موزائیک سنگ جهان

رونمایی از بزرگترین تابلو موزائیک سنگ جهان به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، بزرگترین تابلوی موزائیک سنگ جهان رونمایی شد. این تابلو در ابعاد 130*180 بوده و تعداد سنگریزه های به کار رفته در این تابلو بیش از 500 هزار قطعه سنگ طبیعی خود رنگ است.
دوشنبه 2 اسفند 1389

قدر شناسی از مفاخر، قدر شناسی از ملت است

قدر شناسی از مفاخر، قدر شناسی از ملت است رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: قدر شناسی از مفاخر قدرشناسی از ملت است. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، شهرام دبیری در دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مفاخر هر شهر نشانگر منزلت و ارزش آن شهر است و باید از این مفاخر به نحو احسن تجلیل کرد.
يکشنبه 1 اسفند 1389

تقدیر ویژه شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز

تقدیر ویژه شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به خاطر برگزاری موفق دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز به صورت ویژه تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علیرضا نوین در دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مجموعه شهرداری تبریز با درک جایگاه و منزلت تبریز و نامداران و نام آوران تبریز از دو سال قبل همایش تجلیل از زنده نامان تبریز را در برنامه های خود قرار داده است.
يکشنبه 1 اسفند 1389

شمارش معکوس برای معرفی زنده نامان تبریز

شمارش معکوس برای معرفی زنده نامان تبریز به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با شب میلاد پیامبر اکرم (ص) آیین تجلیل از زنده نامان تبریز رأس ساعت 15 امروز در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 1 اسفند 1389

نشست رسانه ای دومین همایش تجلیل از زنده نامان

نشست رسانه ای دومین همایش تجلیل از زنده نامان نشست رسانه ای دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز با حضور دکتر شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز و مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 28 بهمن 1389

آثار برگزیدگان دومین جشنواره قاب خالی خورشید

آثار برگزیدگان دومین جشنواره قاب خالی خورشید اسامی عکاسانی که آثار آنها در دومین سوگواره قاب خالی خورشید شایسته تقدیر شناخته شدند. به هریک از این عکاسان طبق اعلام فراخوان مبلغ دو میلیون ریال، اهدا شد.
چهارشنبه 27 بهمن 1389

«قاب خالی خورشید» برندگان خود را شناخت

«قاب خالی خورشید» برندگان خود را شناخت اختتامیه دومین سوگواره سراسری عکس «قاب خالی خورشید» با حضور عکاسان و اصحاب فرهنگ و هنر تبریز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این مراسم که عصر روز دوشنبه 25 بهمن در سالن شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد، آثار برتر سوگواره اعلام و از برگزیدگان تجلیل شد.
سه شنبه 26 بهمن 1389

برگزاري دومين جشنواره زنده‌نامان تبريز

برگزاري دومين جشنواره زنده‌نامان تبريز شهردار تبريز از برپايي دومين جشنواره منطقه‌اي زنده‌نامان تبريز و آذربايجان به مناسبت سالروز قيام 29 بهمن مردم تبريز خبرداد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداري تبريز، عليرضا نوين برپايي اين جشنواره فرهنگي را در راستاي تجليل و ارج‌ نهادن به مقام شامخ چهره‌هاي برجسته و ماندگار فرهنگي، هنري، اجتماعي، علمي، ورزشي و نيز ايثارگران سرافراز استان و تبريز اعلام كرد و گفت: در دومين جشنواره تجليل از زنده‌نامان تبريز و آذربايجان، از 32 چهره ماندگار در حوزه‌هاي مختلف به عنوان زنده‌نامان نامي تجليل به عمل آمده و از تلاش‌ها و خدمات اين افراد قدرداني خواهد شد.
سه شنبه 26 بهمن 1389

بیانیه هیأت داوران دومین سوگواره سراسری عکس حماسه عاشورا «قاب خالی خورشید»

بیانیه هیأت داوران دومین سوگواره سراسری عکس حماسه عاشورا «قاب خالی خورشید» در اختتامیه دومین سوگواره سراسری عکس «قاب خالی خورشید» بیانیه هیأت داوران توسط بهزاد پروین قدس قرائت شد. این بیانیه به شرح زیر است: شناخت واقعه بزرگ عاشورا و شناساندن زوایای آن به جامعه بشری، کاری است بس بزرگ، چرا که عاشورا، نه تنها یک روز، بلکه یک فرهنگ است. حماسه عاشورا با محوریت پایداری و جان فشانی، به تاریخ بشریت رنگ آزادگی و عزت بخشید و تداوم فرهنگ عاشورا را می توان در لحظه های زندگی شاهد بود و به تصویر کشید.
سه شنبه 26 بهمن 1389

برندگان دومین سوگواره قاب خالی خورشید

برندگان دومین سوگواره قاب خالی خورشید بنا به تشخیص و ارزیابی داوران، عکاسان برتر این سوگواره معرفی شدند.
سه شنبه 26 بهمن 1389