لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مردم شیفته شعر و شخصیت شهریار بوده و هستند

مردم شیفته شعر و شخصیت شهریار بوده و هستند
دکتر علی موسوی گرمارودی، مراسم تشییع پیکر استاد شهریار را یکی از سه مراسم تشییع پرازدحام خواند که در عمر خود شاهد بوده است.
سه شنبه 2 آذر 1389

هفته فرهنگی تبریز به تعامل هنرمندان با همدیگر منجر شد

هفته فرهنگی تبریز به تعامل هنرمندان با همدیگر منجر شد دارنده رتبه جوان برتر کشور سال 1389در رشته موسیقی با بیان اینکه هفته فرهنگی اقدامی مثبت در تعاملات فرهنگی با مردم پایتخت است افزود: این هفته موجب شد تا هنرمندان بتوانند جلوه های هنری خود را به مردم تهران نشان دهند.
سه شنبه 2 آذر 1389

استقبال از شهروندان تهرانی با سوغاتی های متنوع شهر تبریز

استقبال از شهروندان تهرانی با سوغاتی های متنوع شهر تبریز به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، در بخش جنبی هفته فرهنگی تبریز، نمایشگاه و فروشگاهی از سوغاتی ها و غذاهای سنتی تبریز و استان آذربایجان شرقی دایر شده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

معرفی صنایع دستی تبریز در هفته فرهنگی تبریز

معرفی صنایع دستی تبریز در هفته فرهنگی تبریز طی روزهای برگزاری هفته فرهنگی تبریز در شهر تهران، آثار ارزنده ای از هنرمندان تبریز در زمینه حجم سازی و نگارگری روی چوب، سفال و شیشه نگاری به نمایش عمومی درآمده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران

برپایی 16 عنوان نمایشگاه در هفته فرهنگی تبریز در تهران 16 عنوان نمایشگاه همزمان با هفته فرهنگی تبریز در تهران در محل فرهنگسرای خاوران برپا شده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

شب تبریز به میهمانی تهرانی ها رفت

شب تبریز به میهمانی تهرانی ها رفت نخستین برنامه از جنگ "شب های تبریز" با استقبال صدها نفر از شهروندان تهرانی در تالار مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار شد.
دوشنبه 1 آذر 1389

حضور بزرگان موسیقی آذربایجانی در فرهنگسرای خاوران

حضور بزرگان موسیقی آذربایجانی در فرهنگسرای خاوران هنرمندان موسیقی تبریز طی هفته فرهنگی تبریز در تهران ارمغان موسیقیایی خود را عرضه می کنند. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، طی هفته جاری، پنج گروه موسیقی در ایام برگزاری هفته فرهنگی تبریز به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
يکشنبه 30 آبان 1389

برگزاری هفته فرهنگی تبریز تکریم شأن هنرمند است

برگزاری هفته فرهنگی تبریز تکریم شأن هنرمند است داود نیکنام، از خوشنویسان برجسته تبریزی در گفتگوی اختصاصی با ستاد اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران با استقبال از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران، این اتفاق فرهنگی را بی سابقه دانست و گفت: «قبلاً فعالیتهایی کم رنگ و سطحی توسط ارگانها و نهادهای دیگر در این زمینه صورت گرفته بود که ثمره چندانی برای فرهنگ و هنر شهر تبریز نداشته و تنها وقتی سر یکی از مسئولین امر خلوت می شده و احساس خلائی ویژه در زمینه های هنری می کردند، یاد هنرمندان می افتادند؛ در حالی که باید شأن و احترام هنرمند حفظ شود. به همین دلیل است که وقتی من خبر برگزاری هفته فرهنگی تبریز را توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شنیدم، بسیار مشعوف و خوشحال شدم.»
يکشنبه 30 آبان 1389

برگزاری هفته های فرهنگی، فرهنگ زنده ملتها را زنده تر می کند

برگزاری هفته های فرهنگی، فرهنگ زنده ملتها را زنده تر می کند به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران سید صالح هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگویی اعلام کرد: هر ملتی با فرهنگ خود زنده است و اگر بخواهیم حیات فرهنگ تداوم یابد چاره ای نداریم جز اینکه آن را صادر کنیم و یکی از راه های صدور فرهنگ برگزاری هفته های فرهنگی در سایر شهرها است.
يکشنبه 30 آبان 1389

هفته فرهنگی تبریز ایام خاطره انگیزی برای مردم تهران دارد

هفته فرهنگی تبریز ایام خاطره انگیزی برای مردم تهران دارد مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور در ستاد خبری هفته فرهنگی تبریز در تهران به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.
يکشنبه 30 آبان 1389