لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هنر هنرمندان تبریز متعالی است

هنر هنرمندان تبریز متعالی است رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن حضور در غرفه های هفته فرهنگی تبریز در تهران، با هنرمندان تبریز دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 4 آذر 1389

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد ویژه نامه پاییزانه به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران منتشر شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، حسین نجفی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران با اعلام این خبر افزود...
چهارشنبه 3 آذر 1389

اینجا تبریز است؛ در دل پایتخت

اینجا تبریز است؛ در دل پایتخت اینجا فرهنگسرای خاوران است. منطقه ای در جنوبی ترین نقطه پایتخت که روزانه میزبان صدها و هزاران شهروند اهل هنر و فرهنگ است. وقتی وارد فرهنگسرا می شوی، نا خود آگاه احساس می کنی از تونل گذر مکان گذشته و قدم دوم را در دنیایی دیگر می گذاری. اینجا زبان اصلی آذری است و هرچه می بینی از هنر و تاریخ و آثار دستی و آشپزی نشات گرفته است.
چهارشنبه 3 آذر 1389

تبریز نقشی تاریخ ساز در فراز و نشیب های تاریخ ایران داشته است

تبریز نقشی تاریخ ساز در فراز و نشیب های تاریخ ایران داشته است شهردار تهران در دیدار از آیین هفته فرهنگی تبریز در تهران گفت: تبریز نقشی تاریخ ساز در فراز و نشیب های تاریخ ایران داشته است و تاثیرات خود را بر فرهنگ، تاریخ, هنر واندیشه گذارده است.
چهارشنبه 3 آذر 1389

اولین های ایران در هفته فرهنگی تبریز معرفی شدند

اولین های ایران در هفته فرهنگی تبریز معرفی شدند اولین های ایران، در هفته فرهنگی تبریز در تهران که در فرهنگسرای خاوران در حال برگزاری است معرفی شدند.
چهارشنبه 3 آذر 1389

«راهنمای شهر» به چاپ دوم رسید

«راهنمای شهر» به چاپ دوم رسید کتابچه راهنمای«راهنمای شهر» همزمان با برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران به چاپ دوم رسید.
سه شنبه 2 آذر 1389

استفاده از عنوان هفته فرهنگی آذربایجان شرقی به جای هفته فرهنگی تبریز اظهار نظر شخصی افراد است

استفاده از عنوان هفته فرهنگی آذربایجان شرقی به جای هفته فرهنگی تبریز اظهار نظر شخصی افراد است حسین نجفی، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با بیان اینکه عناوینی غیر از هفته فرهنگی تبریز، اظهار نظر شخصی افراد است، افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین شهرداری های تبریز و تهران این رخداد فرهنگی صرفاً به نام تبریز به رسمیت شناخته شده است و هرگونه اظهار نظر غیر از آن معتبر نیست.
سه شنبه 2 آذر 1389

بزرگ‌ترين تابلو موزائيك سنگ جهان در تبريز ساخته می شود

بزرگ‌ترين تابلو موزائيك سنگ جهان در تبريز ساخته می شود مبتكر ساخت تابلوهاي موزائيك سنگ از ساخت بزرگ‌ترين تابلو موزائيك سنگ جهان در تبريز خبر داد. صابر بقال‌اصغري مبتكر ساخت تابلوهاي موزائيك سنگ امروز در گفت‌و‌گو با کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، گفت: بزرگ‌ترين تابلو موزائيك سنگ جهان كه طرح عمارت شهرداري تبريز است، در تبريز ساخته مي‌شود.
سه شنبه 2 آذر 1389

تنوع فرهنگی و قومی فرصتی بزرگ برای کمک به انسجام ملی است

تنوع فرهنگی و قومی فرصتی بزرگ برای کمک به انسجام ملی است به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در آئین افتتاحیه این هفته گفت: پیشنهاد کرده ایم دبیرخانه دائمی هفته های فرهنگی شهرها و استان ها در تهران دایر و در طول سال ، هر دو یا سه هفته یک بار، هفته فرهنگی یکی از استان ها در تهران برگزار شود.
سه شنبه 2 آذر 1389

تبریز و آذربایجان طلایه دار تاریخ و فرهنگ ایران است

تبریز و آذربایجان طلایه دار تاریخ و فرهنگ ایران است به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، مسعود پزشكيان در حاشیه افتتاحیه هفته فرهنگی گفت:اگر بخواهيم حرفي براي گفتن در دنيا داشته باشيم و با جنگ نرم مقابله كنيم بدون نگاه به تاريخ، فرهنگ و هنر گذشته ممكن نيست.
سه شنبه 2 آذر 1389