لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مستندساز تبریزی:

جای خالی «فضای گرافیکی دهه60» در «ساده‌رنگ» محسوس است

جای خالی «فضای گرافیکی دهه60» در «ساده‌رنگ» محسوس است مستندساز و نویسنده تبریزی، به فعالیت گرافیکی راوی کتاب «ساده‌رنگ» اشاره کرد و گفت: در کنار روایت‌ها و خاطرات «مجید دلدوزی» انتظار این بود که سختی‌های کار یک هنرمند گرافیست در دهه ۶۰ را بیشتر در این کتاب می‌دیدیم.
دوشنبه 8 مهر 1398

روزنامه‌نگار تبریزی:

زبان ترکی، جلوه زیبایی به روایت ساده‌رنگ بخشیده است

زبان ترکی، جلوه زیبایی به روایت ساده‌رنگ بخشیده است روزنامه نگار و فعال فرهنگی حوزه دفاع مقدس، اظهار داشت: ساده رنگ، اثری با پشتوانه زبان ترکی است و این موضوع، به باور، یک خصیصه مثبت به شمار می‌رود.
دوشنبه 8 مهر 1398

پژوهشگر حوزه دفاع مقدس:

«ساده‌رنگ» اثری قابل‌تامل در تاریخ‌نگاری دفاع مقدس است

«ساده‌رنگ» اثری قابل‌تامل در تاریخ‌نگاری دفاع مقدس است نویسنده و پژوهشگر حوزه دفاع مقدس که در تدوین بسیاری از کتاب های خاطره و تاریخ شفاهی این مقطع از تاریخ نقشی ارزنده داشته است، با باین اینکه «ساده‌رنگ» را اثری قابل‌تامل در حوزه تاریخ‌نگاری فرهنگی دفاع مقدس توصیف کرد.
دوشنبه 8 مهر 1398

مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی:

بهادادن به تولیدات فرهنگی بومی، امیدبخش است

بهادادن به تولیدات فرهنگی بومی، امیدبخش است مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان گفت: خاطرات «مجید دلدوزی» یک تطور فرهنگی و هنری را نشان می‌دهد و به نوعی از تاریخ فعایت فرهنگی هنری انقلاب اسلامی در تبریز سخن به میان می آورد.
دوشنبه 8 مهر 1398

نویسنده تبریزی عنوان کرد؛

«ساده‌رنگ»، کتابی با قابلیت تولید اثر نمایشی

«ساده‌رنگ»، کتابی با قابلیت تولید اثر نمایشی نویسنده شاخص تبریزی با اشاره به مختصات ادبیات مرتبط با جنگ که در سطح جهان به ادبیات مقاومت مشهور است، گفت: ادبیات مقاومت در تمام ملل مهم و مطرح است و یادآور سال‌ها رشادت و تلاش برای دفاع از میهن محسوب می‌شود.
دوشنبه 8 مهر 1398

آتش نشانی، تبلور ایثار در دل خطر

آتش نشانی، تبلور ایثار در دل خطر سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز فرارسیدن روز آتش نشان را به دلاوران بی ادعای شهرمان تبریک گفت.
يکشنبه 7 مهر 1398

"ساده رنگ"، میهمان نخستین نشست یک ماه یک کتاب

"ساده رنگ"، میهمان نخستین نشست یک ماه یک کتاب نشست ماهانه «یک‌ماه‌،یک‌کتاب» با معرفی و بررسی کتاب «ساده‌رنگ» هفتم مهر در سازمان فرهنگی، اجتماعی وورزشی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.
يکشنبه 7 مهر 1398

حافظ فرهنگ دفاع مقدس باشیم

حافظ فرهنگ دفاع مقدس باشیم همزمان با هفته دفاع مقدس، همکاران و اعضای پایگاه مقاومت شهید غلامحسین حیدرنیای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در راستای گرامیداشت این ایام اقدام نمودند.
شنبه 6 مهر 1398

اکران تنگه ابوقریب همزمان با هفته دفاع مقدس

اکران تنگه ابوقریب همزمان با هفته دفاع مقدس به همت سازمان فرنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و انجمن سینماگران استان، فیلم تحسین شده تنگه ابوقریب همزمان با هفته دفاع مقدس در تبریز اکران و بررسی شد.
پنجشنبه 4 مهر 1398

غبارروبی از گلزار شهدای خطیب به مناسبت هفته دفاع مقدس

غبارروبی از گلزار شهدای خطیب به مناسبت هفته دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیران و همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به ادای احترام و غبار روبی از مزار شهدای گلزار خطیب پرداختند.
پنجشنبه 4 مهر 1398