سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نمایشگاه خیریه؛ تابلویی هنرمندانه از نوع دوستی و انسانیت

نمایشگاه خیریه؛ تابلویی هنرمندانه از نوع دوستی و انسانیت رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی نمایشگاه خیریه هنرمندان تبریز را تابلویی زیبا و هنرمندانه در نمایش نوع دوستی و انسانیت دانست.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

نمایشگاه خیریه هنرمندان با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد

نمایشگاه خیریه هنرمندان با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد نمایشگاه خیریه هنرمندان تبریز با هدف کمک به هموطنان سیل زده با فروش ۱۴ اثر به کار خود پایان داد.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

نمایشگاه خیریه، خاطره ماندگار همدلی هنرمندان در گالری سازمان

 نمایشگاه خیریه، خاطره ماندگار همدلی هنرمندان در گالری سازمان مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: نمایشگاه فروش آثار خیریه و همدلی هنرمندان عزیز، به یکی از خاطرات ماندگار گالری هنرمندان تبدیل شد.
دوشنبه 9 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر؛

زادروز عاشیق چنگیز مهدی پور با ضرباهنگ کوهستان

زادروز عاشیق چنگیز مهدی پور با ضرباهنگ کوهستان آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
يکشنبه 8 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر؛

هاشم چاوشی؛ استاد لبخند و خاطره

هاشم چاوشی؛ استاد لبخند و خاطره آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
يکشنبه 8 ارديبهشت 1398

ستارگان آسمان هنر:

عاشیق رسول قربانی / صدفلی ساز

 عاشیق رسول قربانی / صدفلی ساز آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
يکشنبه 8 ارديبهشت 1398

ضرورت افزایش فرهنگ عمومی با آموزش

ضرورت افزایش فرهنگ عمومی با آموزش سرپرست خبرگزاری مهر در استان آذربایجان شرقی بر ضرورت و نقش آموزش در راستای افزایش فرهنگ عمومی تاکید کرد.
شنبه 7 ارديبهشت 1398

رسانه ها در رویدادهای فرهنگی شهر خود مطالبه گر باشند

رسانه ها در رویدادهای فرهنگی شهر خود مطالبه گر باشند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تاکید کرد: رسانه ها بر رویدادهای فرهنگی شهر خود حساس بوده و در این راستا مطالبه گر باشند.
شنبه 7 ارديبهشت 1398

تقدیر انجمن هنرهای نمایشی استان از مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز

تقدیر انجمن هنرهای نمایشی استان از مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان شرقی از مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تقدیر به عمل آورد.
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398

مدیرعامل سازمان:

حمایت‌ کلان مدیریتی، مهم‌ترین نیاز آموزش‌های شهروندی

حمایت‌ کلان مدیریتی، مهم‌ترین نیاز آموزش‌های شهروندی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز گفت: حمایت‌های کلان و و پشتیبانی‌های بالادست، مهم‌ترین نیاز توسعه آموزش‌های شهروندی است.
پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398