لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ستارگان آسمان هنر تبریز؛

استاد محمدعلی موحد / خورشید تابان کلمات

استاد محمدعلی موحد / خورشید تابان کلمات آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
پنجشنبه 2 خرداد 1398

در دیدار سرپرست سازمان و مدیرکل ورزش و جوانان عنوان شد؛

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک برای اعتلای ورزش همگانی و نشاط‌فرهنگی

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک برای اعتلای ورزش همگانی و نشاط‌فرهنگی مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گفت: باید با بها دادن به سرمایه‌های نوجوان و جوان عرصه‌های مختلف ورزشی، زمینه غنابخشی به ورزش شهر را فراهم کنیم.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود

برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: برنامه‌های جدید فرهنگی، راهگشای نشاط و بالندگی شهر خواهد بود
چهارشنبه 1 خرداد 1398

در دیدار سرپرست سازمان و معاون آموزش‌وپرورش استان عنوان شد؛

جامعه دانش‌آموزشی، از اهداف اصلی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی

جامعه دانش‌آموزشی، از اهداف اصلی طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اینکه بخش قابل‌توجهی از جامعه هدف فرهنگی و ورزشی، مربوط به حوزه آموزش‌وپرورش است، همکاری با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را سازنده و ضروری خواند.
چهارشنبه 1 خرداد 1398

«شهر همدلی» به شهرک اندیشه رسید

«شهر همدلی» به شهرک اندیشه رسید ویژه برنامه «شهر همدلی» شب‌های رمضان، در ششمین اجرای خود به پارک ولایت شهرک اندیشه رسید و تا پاسی از شب شهروندان را در آیتم‌های آن سهیم کرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی

جشنواره میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: جشنواره نمایش‌نامه نویسی میرزا آقا تبریزی، گام‌های نخست تولید محتوای ادبیات نمایشی است و می توان به نتایج آن امید بست.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مدیریت ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری، حامی برنامه‌های اجرایی سازمان

مدیریت ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری، حامی برنامه‌های اجرایی سازمان معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبری به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان ستادی حوزه فرهنگی و اجتماعی، با حضور در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، در مورد رویکردهای کلی حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی گفتگو کردند.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مفاهیم قرآنی، سرمنشاء آموزه‎های شهروندی

مفاهیم قرآنی، سرمنشاء آموزه‎های شهروندی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: آموزه‌های شهروندی به زبان قرآن آموزش داه می‌شود.
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید

مطبوعات، عامل اصلی توسعه و انتقال امید سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مطبوعات را از مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی شهر تبریز خواند و افزود: همراهی مطبوعات و رسانه‌ها، نقش اصلی در انتقال امید و آگاهی به آحاد شهروندان دارد.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت

شهر همدلی به پارک «بانوی مهر» رفت ویژه‌برنامه رمضانی شهر همدلی، در چهارمین اجرای خود به پارک بانوی مهر شهرک باغمیشه رفت.
يکشنبه 29 ارديبهشت 1398