لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور 38 هنرجو با 107 اثر در نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم"

حضور 38 هنرجو با 107 اثر در نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم" مدرس نقاشی هنرجویان نمایشگاه "طرح، رنگ، حجم" از حضور 38 هنرجو با 107 اثر خبر داد.
يکشنبه 28 بهمن 1397

نمایشگاه "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان

نمایشگاه "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان نمایشگاهی با عنوان "طرح، رنگ و حجم" میهمان گالری هنرمندان سازمان است که دربردارنده آثار هنرچویان آموزشگاه استاد رضازاد است.
شنبه 27 بهمن 1397

پاسداشت روز جهانی رادیو در استودیوی شهر تبریز

پاسداشت روز جهانی رادیو در استودیوی شهر تبریز مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با 13 فوریه روز جهانی رادیو، این مناسبت بین المللی را به کارکنان استودیوی شهر تبریز تبریک گفت.
پنجشنبه 25 بهمن 1397

"شازده کوچولو" در تبریز به روی صحنه می‌رود

"شازده کوچولو" در تبریز به روی صحنه می‌رود نمایش فیزیکال و موزیکال "شازده کوچولو" در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می‌رود.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

برپایی نمایشگاه هفت سین و آنتیک در گالری هنرمندان

برپایی نمایشگاه هفت سین و آنتیک در گالری هنرمندان نمایشگاه هفت سین و آثار هنری آنتیک در گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برپا شد.
چهارشنبه 24 بهمن 1397

مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب حضور می یابند

مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب حضور می یابند مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، به همراه هنرمندان و اصحاب فرهنگ، با حضور در راهپیمایی پرشور 22بهمن، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را گرامی‌ می‌دارند.
دوشنبه 22 بهمن 1397

قدردانی مدیرعامل سازمان از مشاور حقوقی سازمان

قدردانی مدیرعامل سازمان از مشاور حقوقی سازمان مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از مشاور حقوقی سازمان متبوع خود قدردانی کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد مرتضی شریفی / نقاش انقلاب

استاد مرتضی شریفی / نقاش انقلاب آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
يکشنبه 21 بهمن 1397

تقدیر مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی

تقدیر مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، از چهره نوجوان و بااستعداد نوازندگی قدردانی کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری تاکید کرد؛

ضرورت ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب جشنواره فیلم تبریز

ضرورت ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب جشنواره فیلم تبریز مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با دبیر دومین جشنوارۀ فیلم تبریز، بر لزوم ترسیم چشم‌انداز و تداوم مطلوب این جشنواره تاکید کرد.
يکشنبه 21 بهمن 1397