لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

«راهنما» کتابی برای معرفی کوتاه تبریز

«راهنما» کتابی برای معرفی کوتاه تبریز «راهنما» عنوان کتابی است که به منظور معرفی کوتاه شهر تبریز چاپ و منتشر شده است.
يکشنبه 20 تير 1389

50 نمایش خیابانی در سطح شهر

50 نمایش خیابانی در سطح شهر رامین راستی مسئول کمیته هنری سومین جشنواره تابستانی تبریز است و در خصوص جشنواره می گوید: سومین جشنواره تابستانی تبریز که بزرگترین جشنواره متمرکز الگوی اوقات فراغت شهروندان تبریزی است و نقش بسزایی در ترویج فرهنگ شاد زیستن و سلامت روحی و روانی شهروندان فهیم دارد، با معرفی کلیه ظرفیت های اوقات فراغت این شهر جهت تحقق اهداف فرهنگی، هنری و اجتماعی برگزار می شود.
يکشنبه 20 تير 1389

جشنواره تابستانی در ایستگاه راه آهن

جشنواره تابستانی در ایستگاه راه آهن از ساعت 5 و 30 دقیقه عصر در محله راه آهن جنب وجوش غریبی حاکم است. سن اتوبوس شادی در ایستگاه خود ایستاده و صفحه مسابقه مار و پله روی زمین در حال پهن شدن. بچه ها یکی یکی اطراف اتوبوس جمع شده و منتظر شروع برنامه هستند باز هم محمود کریمی و دوستان هنرمندش با سبدی پر از شور و شادی می آیند و لبخند را میان بچه ها می پاشند.
يکشنبه 20 تير 1389

سومین جشنواره تابستانی تبریز از ائل گلی کلید خورد

سومین جشنواره تابستانی تبریز از ائل گلی کلید خورد سومین جشنواره تابستانی تبریز راس ساعت 20 عصر جمعه همزمان با شب مبعث پیامبر اکرم(ص) و با حضور بیش از 10 هزار نفر از شهروندان تبریزی و مسافران و گردشگران تابستانی در پارک ائل گلی تبریز کلید خورد.
شنبه 19 تير 1389

نگاهی به حاشیه های جالب آیین افتتاح نخستین جشنواره تابستانی تبریز

نگاهی به حاشیه های جالب آیین افتتاح نخستین جشنواره تابستانی تبریز استقبال 10 هزار نفری از جشنواره تابستانی ساعت 8 صبح جمعه، 18 تیرماه روزی گرم تر از روزهای دیگر. هم از گرمای آفتاب و هم از گرمای جنب و جوش شروع یک جشنواره تابستانی. اینجا پارکینگ ائل گلی تبریز است.جایی که تا کنون این همه رفت و آمد را در خاطره خود ندارد. فرهنگسرای تابستانی ائل گلی در حال آماده شدن است و غرفه ها در حال تشکیل شدن. قرار است بیش از 15 غرفه آماده پذیرایی از مهمانان، هنرمندان و هنردوستان باشد. غرفه ها شامل آموزش سرمه دوزی، آموزش مسائل شهروندی، کارگاه حرارت مستقیم شیشه، کارگاه تزیین سنگ، هستند.غرفه ویژه کودک و نوجوان با ایستگاه مخصوص قصه گویی، نقاشی، و ... منتظر نوای شاد کودکان می باشند. عمارت شهرداری، ساختمان دارایی ،استانداری و ... زیر فیلتری سیاه و سفید روی دیوارهای غرفه نمایشگاه عکس تبریز قدیم خودنمایی می کنند. شهریار، ستارخان، باقرخان، ثقه الاسلام، قاضی طباطبایی و دیگر مشاهیر آذربایجان در قاب های شیشه ای چشم به راه مهمانان هستند.
شنبه 19 تير 1389

برنامه های جشنواره تابستانی در 2 بخش کاملا متفاوت برگزار می شود

برنامه های جشنواره تابستانی در 2 بخش کاملا متفاوت برگزار می شود مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری سومین جشنواره تابستانی تبریز در آئین افتتاح این جشنواره گفت: برنامه های سومین جشنواره تابستانی تبریز در دو بخش کاملا متفاوت برگزار خواهد شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن بیان مطلب فوق در آیین افتتاح سومین جشنواره تابستانی تبریز گفت: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با فصل تابستان، امسال برنامه های سومین جشنواره تابستانی تبریز در دو بخش کاملا متفاوت برگزار خواهد شد.
شنبه 19 تير 1389

در تمام فعالیت های فرهنگی همراه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز هستیم

در تمام فعالیت های فرهنگی همراه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز هستیم مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: در تمام فعالیت های فرهنگی هنری همراه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز هستیم. به گزارش کمیته اطلاع رسانی سومین جشنواره تابستانی تبریز، علی نواداد که به همراه مدیران، مسئولان و معاونان صدا وسیمای استان به سازمان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز آمده بود افزود: برای برنامه های بخش فرهنگ و هنر جایگاه ویژه ای در نظر گرفته شده است که بی شک به فعالیت های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز نیز در این بخش پرداخته خواهد شد.
سه شنبه 15 تير 1389

برگزاری کارگاه های آموزشی در جشنواره تابستانی

برگزاری کارگاه های آموزشی در جشنواره تابستانی رییس کمیته آموزش سومین جشنواره تابستانی تبریز گفت: کارگاه های آموزشی با موضوعات شهری و شهروندی در جشنواره تابستانی برگزار می شود.
دوشنبه 14 تير 1389

جشنواره تابستانی نشاط اجتماعی ایجاد می کند

جشنواره تابستانی نشاط اجتماعی ایجاد می کند شهردار کلانشهر تبریز گفت: برگزاری جشنواره تابستانی باعث ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر می شود.
چهارشنبه 9 تير 1389

جشنواره تابستانی تبریز هویت تاریخ این شهر را زنده می کند

جشنواره تابستانی تبریز هویت تاریخ این شهر را زنده می کند پارک ها و فرهنگسراهای شهر تاریخ تبریز تابستان امسال نیز میزبان برگزاری جشنواره ای از جنس جشنواره تابستانی است. امسال نیز سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز عزم خود را جزم کرده است تا صفحه ای دیگر از صفحات پر تلالو جشنواره تابستانی تبریز را رقم زند. جشنواره سوم که در تلاطم تلاش ها و کوشش های دست اندرکاران این سازمان شب مبعث پیامبر اکرم (ص) کلید خورد نوید آغاز جشنواره ای در شان تبریز و شهروندان تبریزی می داد.
پنجشنبه 3 تير 1389