سه شنبه 6 فروردين 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پایان داوری نخستین سوگواره عکس محرم

پایان داوری نخستین سوگواره عکس محرم به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین سوگواره عکس محرم، تعداد 409 قطعه عکس از 50 عکاس به این دبیرخانه رسید.
دوشنبه 26 بهمن 1388

نشانی از سردار بی نشان

نشانی از سردار بی نشان فیلم مستند زندگی و خاطرات شهید حسن شفیع زاده توسط واحد خدمات فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تهیه و تولید شد.
چهارشنبه 16 دي 1388

فراخوان نخستین سوگواره عکس "حماسه عاشورا"

فراخوان نخستین سوگواره عکس "حماسه عاشورا" موضوع عکاسی: عزاداری های دهه محرم(مراسم شاه حسین، زنجیرزنی، سینه زنی، مرثیه خوانی، شبیه خوانی و نماز ظهر عاشورا و ...)
پنجشنبه 26 آذر 1388

فراخوان نخستین سوگواره عکس "حماسه عاشورا"

فراخوان نخستین سوگواره عکس "حماسه عاشورا" موضوع عکاسی: عزاداری های دهه محرم(مراسم شاه حسین، زنجیرزنی، سینه زنی، مرثیه خوانی، شبیه خوانی و نماز ظهر عاشورا و ...)
پنجشنبه 26 آذر 1388

تربت منتشر شد

تربت منتشر شد یک هزار و سیصد و هفتادمین سوگنامه عاشورای حسینی با عنوان «تربت» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز منتشر شد.
پنجشنبه 26 آذر 1388

پیام شهردار تبریز به دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه

پیام شهردار تبریز به دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه شهردار تبریز به مناسبت برگزاری دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه در این شهر پیامی ارایه نمود که متن آن از نظر می گذرد: تبريز همواره مهد انديشه هاى متعالى و تبلور هنر، ادب و عرفان بوده است و نگاهى گذرا به پيشينه فرهنگى و هنرى اين شهر نشان از حضور هنرمندان وارسته اى دارد كه نه تنها در شهر و استان كه در كشور و جهان صاحب جايگاه والايى بوده و هستند.
چهارشنبه 11 آذر 1388

پیام تلفنی دکتر هادی شفائیه در افتتاحیه دومین جشنواره عکس فیروزه تبریز

پیام تلفنی دکتر هادی شفائیه در افتتاحیه دومین جشنواره عکس فیروزه تبریز ساربانا بار بگشا زشتران شهر تبریز است و کوی دلبران خوش آمدید صفا آورید، درود بر شما. این بار در مقام میزبان با شما میهمانان گرامی سخن می گویم. امیدوارم که در شهر من ساعات خوب و پر بار داشته باشید. متأسفم که با شما نخواهم بود. پس از سی سالی که از آنجا دورم با دیدن عکس هایی از نقاط مختلفش شهری بیگانه به نظرم می رسد. دیگر آن تبریز نیست که زنده یاد «دکتر حمید نطقی» در سال های تحصیلی دبستانی مان گفته بود شش ماه پای در گل و شش ماه خاک بر سر.
چهارشنبه 11 آذر 1388

دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه آغاز بکار کرد

دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه آغاز بکار کرد دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه با برگزاری آیین افتتاح رسما فعالیت خود را آغاز کرد. طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهردای تبریز این جشنواره 10 تا 14 آذر ماه با حضور بیش از سیصد عکاس برجسته کشور در تبریز برگزار می شود و عکاسان در ایام حضور خود در تبریز جلوه های مختلف تاریخی ، فرهنگی ، اجتماعی و فرهنگی این کلانشهر را به تصویر می کشند.
چهارشنبه 11 آذر 1388

آغاز رسمی دومین جشنواره عکس فیروزه

آغاز رسمی دومین جشنواره عکس فیروزه تا ساعاتی دیگر دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه رسما آغاز می شود. این جشنواره به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از تاریخ 10 الی 14 آذر ماه با حضور قریب 300 عکاس برجسته کشور به منظور عکاسی از شهر تبریز (جاذبه ها، فرهنگ، مردم، شهر و مسایل شهری و شهروندی) برگزار می شود.
سه شنبه 10 آذر 1388

آغاز شمارش معکوس تا دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه

آغاز شمارش معکوس تا دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه با پایان مهلت ثبت نام دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه، جزییات برگزاری این جشنواره اعلام شد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، مدیر عامل این سازمان و رییس ستاد برگزاری جشنواره در جلسه ای که با حضور عوامل اجرایی برگزار شد، با اشاره به استقبال خوب عکاسان سراسر کشور از این رویداد فرهنگی و هنری، ابراز امیدواری کرد با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی و اجرایی، تبریز شاهد شور و نشاط هنری شود.
جمعه 6 آذر 1388