لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برندگان دومین سوگواره قاب خالی خورشید

برندگان دومین سوگواره قاب خالی خورشید بنا به تشخیص و ارزیابی داوران، عکاسان برتر این سوگواره معرفی شدند.
سه شنبه 26 بهمن 1389

زنده‌نامان تبريز تجليل مي‌شوند

زنده‌نامان تبريز تجليل مي‌شوند مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري دومين همايش تجليل از زنده‌نامان تبريز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل این سازمان گفت: دومين همايش زنده‌نامان تبريز مصوب شوراي اسلامي و شهرداري تبريز است كه توسط سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز اجرا خواهد شد
دوشنبه 25 بهمن 1389

حضور بیش از 420 کاریکاتوریست مشهور جهان در تبریز

حضور بیش از  420 کاریکاتوریست مشهور جهان در تبریز مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از شرکت بیش از 420 کاریکاتوریست مشهور جهان در نخستین جشنواره بین المللی کارتون شهر و شهروندی تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی اظهار داشت: تا کنون بیش از 420 کاریکاتوریست از 50 کشور دنیا با ارسال بیش از یک هزار و 115 اثر در نخستین جشنواره بین المللی کارتون شهر و شهروندی تبریز شرکت کرده اند.
دوشنبه 25 بهمن 1389

مصاحبه اختصاصی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ایسنا

مصاحبه اختصاصی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ایسنا مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز رویکردهای آتی این سازمان را برشمرد. حسین نجفی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی با بیان این که امروزه، دامنه نیاز فرهنگی جامعه بسیار گسترده است؛ بر لزوم استفاده از ظرفیت فرهنگی تمام مجموعه ها تاکید کرد و گفت: امروزه نیازهای فرهنگی جامعه به وسعتی رسیده است که باید مشارکت فرهنگی واحدهایی را که به ظاهر ارتباطی با مقولات فرهنگی ندارند؛ نیز به فال نیک گرفته شود.
يکشنبه 24 بهمن 1389

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کتاب سال تبریز تمدید شد

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کتاب سال تبریز تمدید شد در پی استقبال گسترده ناشرین و نویسندگان کشور، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کتاب سال تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا کنون بیش از 160 عنوان کتاب از سوی نویسندگان و ناشران بومی و غیر بومی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این تعداد بیش از 80 عنوان مورد پذیرش قرار گرفته است.
يکشنبه 24 بهمن 1389

اختتامیه دومین سوگواره عکس «قاب خالی خورشید» برگزار می شود

اختتامیه دومین سوگواره عکس «قاب خالی خورشید» برگزار می شود مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری آیین اختتام دومین سوگواره قاب خالی خورشید خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مراسم اختتامیه، اهدای جوایز و افتتاحیه نمایشگاه عکس های راه یافته به دومین سوگواره عکس «قاب خالی خورشید»، روز دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 16 با حضور نفرات برگزیده، اصحاب فرهنگ و هنر و علاقمندان به هنر عکاسی در عمارت شهرداری تبریز برگزار می شود.
شنبه 23 بهمن 1389

تخم مرغ های رنگی نوروزی جشنواره می شوند

تخم مرغ های رنگی نوروزی جشنواره می شوند جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی در تبریز برگزار خواهد شد.
شنبه 16 بهمن 1389

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به منظور ارج نهادن به پدیدآورندگان کتاب و در راستای حمایت از نشر آثار فاخر و ماندگار، نخستین جشنواره کتاب سال تبریز را در هفت بخش اصلی و یک بخش جنبی برگزار می نماید.
جمعه 1 بهمن 1389

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به منظور ارج نهادن به پدیدآورندگان کتاب و در راستای حمایت از نشر آثار فاخر و ماندگار، نخستین جشنواره کتاب سال تبریز را در هفت بخش اصلی و یک بخش جنبی برگزار می نماید.
پنجشنبه 30 دي 1389

حضور110 نفر از 31 کشور جهان در جشنواره بین المللی کارتون تبریز

حضور110 نفر از  31 کشور جهان در جشنواره بین المللی کارتون تبریز مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از حضور 31 کشور در اولین جشنواره بین المللی کارتون تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز،حسین نجفی اظهار داشت: تا کنون بیش از 650 اثر از سوی 110 نفر از کارتونیست های مطرح جهان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
سه شنبه 28 دي 1389