لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تخم مرغ هاي رنگي شگفت انگيز بودند

تخم مرغ هاي رنگي شگفت انگيز بودند مسافران نوروزي تبریز كه نخستين روزهاي سال نوي خود را در تبريز سپري مي كنند يكي از جاذبه هاي جديد گردشگري اين شهر را نمايشگاه آثار جشنواره تخم مرغ هاي نوروزي عنوان كرده و آن را شگفت انگيز مي خوانند. در حالي كه طي اولين روزهاي سال نو، ابنيه های تاريخي تبريز پذيراي مهمانان نوروزي اين شهر هستند، عمارت شهرداري تبريز به عنوان بخشي از جاذبه هاي تاریخی و گردشگري اين شهر شماري قابل توجه از مسافرين را به سوي خود مي خواند.
شنبه 6 فروردين 1390

دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد

دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد دیدار نوروزی هنرمندان با شهردار تبریز در دومین روز سال جدید در محل خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد. هنرمندان و شهردار تبریز در این دیدار صمیمی با آرزوی موفقیت متقابل برای همدیگر در سال جدید، بر ضرورت همکاری بیش از پیش و نزدیک برای خلق رویدادهای بزرگ فرهنگی و هنری تاکید کردند.
چهارشنبه 3 فروردين 1390

جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است

جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است شهردار تبریز: جشنواره تخم مرغ های رنگی نویدبخش وحدت ملی بین اقوام ایران است شهردار تبریز با ثبت نخستین پیام در دفتر یادبود نمایشگاه تخم مرغ های رنگی، این جشنواره را نوید بخش وحدت بین اقوام ایرانی توصیف کرد. مهندس علیرضا نوین، در این پیام با تبریک سال نو و "آغاز جهش اقتصادی مردم ایران"، در سال 90 افزود: در گذشته ای نه چندان دور ملت عزیز و شهروندان تبریزی با برگزاری برنامه های متنوع نوروزی موجبات شادی و نشاط عمومی جامعه شدند.
چهارشنبه 3 فروردين 1390

جشنواره تخم مرغ های نوروزی به احیای سنت های ملی کمک می کند

جشنواره تخم مرغ های نوروزی به احیای سنت های ملی کمک می کند شهردار کلانشهر تبریز گفت: نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی، سنت های ملی را در چارچوب ارزش های اسلامی زنده کرده و برای نسل های بعدی حفظ می کند. مهندس علیرضا نوین روز اول فروردین در حاشیه دیدار نوروزی خود با عموم شهروندان و مدیران ارشد شهرداری تبریز و افتتاح نمایشگاه آثار منتخب نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های نوروزی اظهار داشت: این جشنواره با همه ابتکارات ارزنده خود توانست به ایجاد نشاط اجتماعی در شهر منجر شده و به شادمانی مردم در آستانه سال نو کمک کند.
سه شنبه 2 فروردين 1390

بیش از 5 هزار و 100 تخم مرغ نقاشی شدند

بیش از 5 هزار و 100 تخم مرغ نقاشی شدند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه اولین جشنواره سراسری تخم مرغ های نوروزی، 5 هزار و 197 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی اظهار داشت: در طول مدت 40 روزه اعلام فراخوان اولین جشنواره تخم مرغ های نوروزی هزار و 115 پانزده نفر با ارسال 5 هزار و 197 اثر در این جشنواره شرکت کرده اند.
پنجشنبه 26 اسفند 1389

فعاليت نهادهاي فرهنگي تبريز در تعامل با يكديگر است

فعاليت نهادهاي فرهنگي تبريز در تعامل با يكديگر است مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: فعاليت نهادها و سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در تعامل و همكاري با يكديگر است و اين مهم نبايد با موازي كاري اين نهادها تعبير شود.
دوشنبه 23 اسفند 1389

اهل علم و ادب و هنر را هیچ سرمایه ای بالاتر از استغنای طبع و کرامت نفس نیست

اهل علم و ادب و هنر را هیچ سرمایه ای بالاتر از استغنای طبع و کرامت نفس نیست اگرچه پیش خردمند خامشی ادب است به وقت مصلحت آن به که در سخن کوشی هنرمندان، ایزد منّانی را شاکرند که خود، منشأ حُسن و جمال و زیبایی بوده و موهبت درک و احساس آن را به بشر عطا فرموده است و انسان را در فهم و کشف حسن و جمالش سزاوار نموده است. خالق یکتایی که منظری از رُخ پرنقش و نگار خویش را برای آرامش دل انسانها به دست هنرمندان سالکش، متجلّی نموده است.
شنبه 21 اسفند 1389

تخم مرغ هاي رنگي كه آمدند شهر با نشاط شد

تخم مرغ هاي رنگي كه آمدند شهر با نشاط شد مادر بزرگها كه از در وارد مي شدند گل از گلمان مي شكفت. مهم نبود مادر بزرگ عزیز باشد يا مادر بزرگ حبيب...مهم اين بود آنقدر پير باشد كه بداند بچه ها مشتاق تخم مرغ هاي رنگي لاي دستمال هستند.
پنجشنبه 19 اسفند 1389

در سومین نشست مشورتي خانه ختايي، هنرمندان تبريز ايده هاي فرهنگي خود را مطرح كردند

در سومین نشست مشورتي خانه ختايي، هنرمندان تبريز ايده هاي فرهنگي خود را مطرح كردند سومین نشست مشورتي هنرمندان تبريز سه شنبه 18 اسفندماه، در خانه هنرمندان سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز برگزار شد و هنرمندان و اساتيد رشته هاي مختلف هنري به بحث در خصوص برنامه هاي فرهنگي و هنري شهر و ضرورت حمايت شهرداري كلانشهر تبريز پرداختند و ايده هاي فرهنگي خود را در اين راستا مطرح كردند.
پنجشنبه 19 اسفند 1389

عاشيق رسول قرباني، چهره ممتاز موسيقي عاشيقي جهان است

عاشيق رسول قرباني، چهره ممتاز موسيقي عاشيقي جهان است مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: عاشيق رسول قرباني چهره ممتاز و شاخص موسيقي عاشيقي جهان است. حسين نجفي در عيادت از اين هنرمند برجسته كه به همراه مديران اين سازمان انجام شده بود، ضمن ارج نهادن به يك عمر فعاليت و نقش آفريني وي در عرصه موسيقي عاشيقي افزود: رسول قرباني يكي از مفاخر موسيقي اصيل آذربايجان و از مشاهير زنده موسيقي عاشيقي است و تبريز به خاطر داشتن چنين چهره اي توانا مي بالد.
سه شنبه 17 اسفند 1389