چهارشنبه 30 مرداد 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهردار تبریز: حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده بود

شهردار تبریز:  حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده  بود شهردار کلانشهر تبریز گفت: حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده، تربیت فرزندان صالح و سمبل وفاق و همدلی با همسر بود و از این منظر الگویی یگانه برای همه زنان جامعه به شمارمی رود.
پنجشنبه 5 خرداد 1390

قلم زرین، هدیه تبریز به دستان پرتوان نویسندگان

قلم زرین، هدیه تبریز به دستان پرتوان نویسندگان از این پس صاحبان فکر و قلم در سراسر ایران زمین، تبریز را نه تنها با فرهنگ و تاریخ کهن و ارزشمندش، که با جشنواره کتاب سال به یاد خواهند سپرد.
سه شنبه 3 خرداد 1390

تبریز، یکی از پایه های بالندگی فرهنگ است

تبریز، یکی از پایه های بالندگی فرهنگ است در جلسه تخصصی با اعضای خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، شهر تبریز به عنوان یکی از پایه های بالندگی فرهنگ معرفی گردید.
سه شنبه 3 خرداد 1390

جشن میلاد کوثر، یادآور الگو گرفتن از بانوی دو عالم است

جشن میلاد کوثر، یادآور الگو گرفتن از بانوی دو عالم است معاون پارلمانی رییس جمهور در مراسم جشن میلاد کوثر، ویژه گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه و روز زن، این روز را فرصتی مغتنم برای شناخت و الگو گرفتن از بانوی دو عالم دانست.
سه شنبه 3 خرداد 1390

تبریز سابقه هفتصد ساله تکریم کتاب دارد

تبریز سابقه هفتصد ساله تکریم کتاب دارد مدیر موسسه پژوهشی میراث مکتوب کشور در بازدید از کتابخانه مرکزی تبریز، این شهر را یکی از پایه های مهم و تاثیر گذار فرهنگی در سطح جهان دانست.
سه شنبه 3 خرداد 1390

تندیس نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دست برگزیدگان

تندیس نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دست برگزیدگان همزمان با برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، نویسندگان و محققان برگزیده جشنواره جوایز خود را دریافت نمودند.
يکشنبه 1 خرداد 1390

توجه به کتاب، از شاخص های توسعه است

توجه به کتاب، از شاخص های توسعه است شهردار کلانشهر تبریز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، توجه به مقوله کتاب و مطالعه را یکی از مهمترین شاخص های معرف توسعه در جوامع دانست.
يکشنبه 1 خرداد 1390

جشنواره های تخصصی، موجب معرفی استعدادها می شوند

جشنواره های تخصصی، موجب معرفی استعدادها می شوند مدیر موسسه پژوهشی میراث مکتوب کشور در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، اینگونه جشنواره های هدفمند و تخصصی را موجب معرفی و شکوفایی استعدادهایی دانست که شاید جایی برای آشنایی با آنها وجود نداشته است.
يکشنبه 1 خرداد 1390

نخستین بودن در گرامی داشت کتاب، تبریز را می سزد

نخستین بودن در گرامی داشت کتاب، تبریز را می سزد استاد میر جلال الدین کزازی، با یادآوری ویژگی های منحصر به فرد تاریخی و فرهنگی شهر تبریز، پیشتاز بودن تبریز در گرامی داشت کتاب را شایسته و بایسته این شهر دانست.
يکشنبه 1 خرداد 1390

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست با برگزاری مراسم با شکوهی، قلم های زرین نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دستان پرتوان نویسندگان برگزیده این جشنواره قرار گرفت.
يکشنبه 1 خرداد 1390