لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تندیس نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دست برگزیدگان

تندیس نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دست برگزیدگان همزمان با برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، نویسندگان و محققان برگزیده جشنواره جوایز خود را دریافت نمودند.
يکشنبه 1 خرداد 1390

توجه به کتاب، از شاخص های توسعه است

توجه به کتاب، از شاخص های توسعه است شهردار کلانشهر تبریز در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، توجه به مقوله کتاب و مطالعه را یکی از مهمترین شاخص های معرف توسعه در جوامع دانست.
يکشنبه 1 خرداد 1390

جشنواره های تخصصی، موجب معرفی استعدادها می شوند

جشنواره های تخصصی، موجب معرفی استعدادها می شوند مدیر موسسه پژوهشی میراث مکتوب کشور در آیین اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز، اینگونه جشنواره های هدفمند و تخصصی را موجب معرفی و شکوفایی استعدادهایی دانست که شاید جایی برای آشنایی با آنها وجود نداشته است.
يکشنبه 1 خرداد 1390

نخستین بودن در گرامی داشت کتاب، تبریز را می سزد

نخستین بودن در گرامی داشت کتاب، تبریز را می سزد استاد میر جلال الدین کزازی، با یادآوری ویژگی های منحصر به فرد تاریخی و فرهنگی شهر تبریز، پیشتاز بودن تبریز در گرامی داشت کتاب را شایسته و بایسته این شهر دانست.
يکشنبه 1 خرداد 1390

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست با برگزاری مراسم با شکوهی، قلم های زرین نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دستان پرتوان نویسندگان برگزیده این جشنواره قرار گرفت.
يکشنبه 1 خرداد 1390

نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون»: با بحران نقد ادبی روبرو هستیم

نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون»: با بحران نقد ادبی روبرو هستیم نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون» گفت: در زمینه نقد ادبی با بحرانی جدی روبرو هستیم.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

نخستین نشست نقد و بررسی کتاب در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد

نخستین نشست نقد و بررسی کتاب در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد نخستین نشست ماهانه نقد و بررسی کتاب، بیست و هشتم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد یک نویسنده داستان و منتقد شاخص ادبی گفت: ابتکار نویسنده در خلق در اثر جدید داستانی، باید برای مخاطبان پذیرفته باشد و آنان نیز از اقدام وی استقبال کنند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز همزمان با آخرین روز اردیبهشت ماه

اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز همزمان با آخرین روز اردیبهشت ماه دبیر علمی نخستین جشنواره کتاب سال تبریز اعلام کرد: برگزیدگان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز 31 اردیبشهت ماه معرفی می شوند.
شنبه 24 ارديبهشت 1390

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با ابراز رضایت از فعالیت های فرهنگی شهرداری، بر استمرار روند فرهنگ محوری در شهرداری تبریز تاکید نمود.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390