لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری هفته فرهنگی تبریز تکریم شأن هنرمند است

داود نیکنام، از خوشنویسان برجسته تبریزی در گفتگوی اختصاصی با ستاد اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران با استقبال از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران، این اتفاق فرهنگی را بی سابقه دانست و گفت: «قبلاً فعالیتهایی کم رنگ و سطحی توسط ارگانها و نهادهای دیگر در این زمینه صورت گرفته بود که ثمره چندانی برای فرهنگ و هنر شهر تبریز نداشته و تنها وقتی سر یکی از مسئولین امر خلوت می شده و احساس خلائی ویژه در زمینه های هنری می کردند، یاد هنرمندان می افتادند؛ در حالی که باید شأن و احترام هنرمند حفظ شود. به همین دلیل است که وقتی من خبر برگزاری هفته فرهنگی تبریز را توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شنیدم، بسیار مشعوف و خوشحال شدم.»
يکشنبه 30 آبان 1389

برگزاری هفته های فرهنگی، فرهنگ زنده ملتها را زنده تر می کند

به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران سید صالح هاشمی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگویی اعلام کرد: هر ملتی با فرهنگ خود زنده است و اگر بخواهیم حیات فرهنگ تداوم یابد چاره ای نداریم جز اینکه آن را صادر کنیم و یکی از راه های صدور فرهنگ برگزاری هفته های فرهنگی در سایر شهرها است.
يکشنبه 30 آبان 1389

هفته فرهنگی تبریز ایام خاطره انگیزی برای مردم تهران دارد

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور در ستاد خبری هفته فرهنگی تبریز در تهران به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.
يکشنبه 30 آبان 1389

آغاز هفته فرهنگی تبریز در تهران

هفته فرهنگی تبریز با حضور 250 هنرمند و چهره فرهنگی تبریز شامگاه شنبه در فرهنگسرای خاوران تهران آغاز به کار کرد.
يکشنبه 30 آبان 1389

افقی روشن برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است

مهندس عبادالله فتح اللهی معین شهردار کلانشهر تهران در برگزاری هفته فرهنگی تبریز، با پرشور خواندن حضور کاروان فرهنگی تبریز در تهران اظهار داشت: افقی روشن و خاطره ای ماندگار برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است.
شنبه 29 آبان 1389

هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران معرفی جهان شهر تبریز است

عضو شورای اسلامی شهر تبریز هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران را نمایاندن و معرفی جهان شهر تبریز برای ایران اسلامی دانست.
شنبه 29 آبان 1389

هفته فرهنگي تبريز در تهران از امروز آغاز می شود

«هفته فرهنگي تبريز» با حضور 250 هنرمند و چهره فرهنگي تبريز امروز شنبه 29 آبان در فرهنگسراي خاوران آغاز به كار مي كند و از 30 آبان تا 6 آذر پذيراي علاقه‌مندان فرهنگ و هنر خطه آذربايجان خواهد بود.
شنبه 29 آبان 1389

اسامی پذیرفته شدگان دومین جشنواره سراسری عکس فیروزه - تبریز

با پایان مهلت فراخوان جشنواره عکس فیروزه، در نیمه شب بیست و پنجم آبان، 192 عکاس بومی و 367 عکاس غیر بومی درخواست شرکت در جشنواره را داشتند که با توجه به سیاست‌های این دوره جشنواره و برای حفظ جایگاه حرفه‌ای آن، 101 عکاس غیر بومی توسط هیات انتخاب دبیرخانه، برای شرکت در جشنواره برگزیده شدند. طبق مصوبه شورای سیاست گذاری جشنواره، درخواست کننده‌های غیر بومی که انتخاب نشده اند نیز امکان شرکت در جشنواره با هزینه شخصی خود را خواهند داشت و آثار این عزیزان در مرحله داوری شرکت داده خواهد شد؛ دوستان علاقه‌مند می‌توانند در روز ثبت نام حضوری و پیش از مراسم افتتاحیه به دبیرخانه مراجعه کرده و کارت شرکت خود را دریافت کنند.
جمعه 28 آبان 1389

تهران میزبان شبهای تبریز است

رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران از اجرای چهار برنامه تحت عنوان" شب های تبریز " در تهران خبر داد.
جمعه 28 آبان 1389

شمارش معکوس برای شروع هفته فرهنگی

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور در ستاد خبری هفته فرهنگی تبریز در تهران به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.
چهارشنبه 26 آبان 1389