لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کارنامه رنگین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در دست مردم

کارنامه رنگین سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در دست مردم
عملکرد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در بخش فرهنگ در سال 1389 در مجموعه ای با نام «کارنامه» منتشر و در مراکز مختلف توزیع شده است.
سه شنبه 24 خرداد 1390

کتاب کارتون های شهر و شهروندی منتشر شد

کتاب کارتون های شهر و شهروندی منتشر شد مجموعه آثار ارسال شده به دبیرخانه اولین جشنواره بین المللی کارتون شهر و شهروندی تبریز، در قالب کتابچه مصوری به چاپ رسید.
چهارشنبه 18 خرداد 1390

امام خمینی (ره) آفتاب سرزمین دلها بودند

امام خمینی (ره) آفتاب سرزمین دلها بودند مراسم بزرگداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و گرامی داشت عملیات غرور آفرین بیت المقدس با حضور مردم متعهد تبریز برگزار گردید.
چهارشنبه 11 خرداد 1390

هزینه کردن برای ورزش، سرمایه گذاری برای داشتن جامعه سالم است

هزینه کردن برای ورزش، سرمایه گذاری برای داشتن جامعه سالم است جشن صعود تیم والیبال شهرداری تبریز به سوپر لیگ والیبال کشور، با حضور شهردار کلانشهر تبریز و کارکنان بخشهای مختلف شهرداری تبریز، برگزار شد.
سه شنبه 10 خرداد 1390

جذب جوانان به سوی دین ابزارهای نوین می طلبد

جذب جوانان به سوی دین ابزارهای نوین می طلبد رییس انجمن ملی آثار و مفاخر فرهنگی ایران و مشاور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جذب جوانان به سوی دین در زمانه و عصر حاضر ابزارهای نوین و جدید می طلبد.
پنجشنبه 5 خرداد 1390

شهردار تبریز: حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده بود

شهردار تبریز:  حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده  بود شهردار کلانشهر تبریز گفت: حضرت فاطمه (س) طلایه دار عشق به حریم خانواده، تربیت فرزندان صالح و سمبل وفاق و همدلی با همسر بود و از این منظر الگویی یگانه برای همه زنان جامعه به شمارمی رود.
پنجشنبه 5 خرداد 1390

قلم زرین، هدیه تبریز به دستان پرتوان نویسندگان

قلم زرین، هدیه تبریز به دستان پرتوان نویسندگان از این پس صاحبان فکر و قلم در سراسر ایران زمین، تبریز را نه تنها با فرهنگ و تاریخ کهن و ارزشمندش، که با جشنواره کتاب سال به یاد خواهند سپرد.
سه شنبه 3 خرداد 1390

تبریز، یکی از پایه های بالندگی فرهنگ است

تبریز، یکی از پایه های بالندگی فرهنگ است در جلسه تخصصی با اعضای خانه هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، شهر تبریز به عنوان یکی از پایه های بالندگی فرهنگ معرفی گردید.
سه شنبه 3 خرداد 1390

جشن میلاد کوثر، یادآور الگو گرفتن از بانوی دو عالم است

جشن میلاد کوثر، یادآور الگو گرفتن از بانوی دو عالم است معاون پارلمانی رییس جمهور در مراسم جشن میلاد کوثر، ویژه گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه و روز زن، این روز را فرصتی مغتنم برای شناخت و الگو گرفتن از بانوی دو عالم دانست.
سه شنبه 3 خرداد 1390

تبریز سابقه هفتصد ساله تکریم کتاب دارد

تبریز سابقه هفتصد ساله تکریم کتاب دارد مدیر موسسه پژوهشی میراث مکتوب کشور در بازدید از کتابخانه مرکزی تبریز، این شهر را یکی از پایه های مهم و تاثیر گذار فرهنگی در سطح جهان دانست.
سه شنبه 3 خرداد 1390