لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست

قلم زرین تبریز به خانواده کتاب کشور پیوست با برگزاری مراسم با شکوهی، قلم های زرین نخستین جشنواره کتاب سال تبریز در دستان پرتوان نویسندگان برگزیده این جشنواره قرار گرفت.
يکشنبه 1 خرداد 1390

نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون»: با بحران نقد ادبی روبرو هستیم

نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون»: با بحران نقد ادبی روبرو هستیم نویسنده کتاب «من، سنگ و لیلای مجنون» گفت: در زمینه نقد ادبی با بحرانی جدی روبرو هستیم.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

نخستین نشست نقد و بررسی کتاب در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد

نخستین نشست نقد و بررسی کتاب در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد نخستین نشست ماهانه نقد و بررسی کتاب، بیست و هشتم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد

ابتکار نویسنده در خلق اثر داستانی باید برای مخاطبان پذیرفته شده باشد یک نویسنده داستان و منتقد شاخص ادبی گفت: ابتکار نویسنده در خلق در اثر جدید داستانی، باید برای مخاطبان پذیرفته باشد و آنان نیز از اقدام وی استقبال کنند.
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1390

اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز همزمان با آخرین روز اردیبهشت ماه

اختتامیه نخستین جشنواره کتاب سال تبریز همزمان با آخرین روز اردیبهشت ماه دبیر علمی نخستین جشنواره کتاب سال تبریز اعلام کرد: برگزیدگان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز 31 اردیبشهت ماه معرفی می شوند.
شنبه 24 ارديبهشت 1390

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است

فعالیت شهرداری ها در عرصه فرهنگی ثمر بخش است معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، با ابراز رضایت از فعالیت های فرهنگی شهرداری، بر استمرار روند فرهنگ محوری در شهرداری تبریز تاکید نمود.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تبریز را باید در شان تبریز معرفی کنیم

تبریز را باید در شان تبریز معرفی کنیم شهردار تبریز در مراسمی که برای تجلیل از عوامل و دست اندرکاران مجموعه «تبریز در مه» و همچنین تقدیر از فعالیت های هنری رضا ناجی، بازیگر سرشناس آذربایجان برپا شده بود، بر لزوم معرفی شایسته شهر تبریز تاکید کرد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تاریخ تبریز سرشار از شخصیت های برجسته و اثر گذار بوده است

تاریخ تبریز سرشار از شخصیت های برجسته و اثر گذار بوده است بازیگر برجسته سینمای ایران، بهره گیری از ظرفیت تاریخی شهر تبریز برای ساخت مجموعه های مختلف همچون مجموعه تلویزیونی «تبریز در مه» را خواستار شد.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

«تبریز در مه» هدیه ای برای تمام مردم آذربایجان بود

«تبریز در مه» هدیه ای برای تمام مردم آذربایجان بود کارگردان مجموعه «تبریز در مه» این مجموعه تلویزیونی را هدیه ای کوچک اما در حد توان خود و همکارانش برای مردم بزرگ ایران و همچنین ساکنان خطه تاریخ ساز آذربایجان و شهر تبریز دانست.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

تبریز در مه، از نمایی دیگر

تبریز در مه، از نمایی دیگر کارگردان و عوامل سریال «تبریز در مه» برای بررسی زوایای مختلف این مجموعه تاریخی و حضور در مراسمی به ابتکار شهرداری و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مهمان این شهر تاریخ ساز خواهند بود.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1390