لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است

توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: توجه به موضوعات مرتبط با کتاب از اهداف سازمان است.
جمعه 10 اسفند 1397

توان هنری سازمان در خدمت فرهنگ ایثار و شهادت است

توان هنری سازمان در خدمت فرهنگ ایثار و شهادت است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با فرمانده حوزه مقاومت بسیج 5 شهری تبریز، دیدار و در مورد همکاری محتوایی با بسیج گفتگو کرد.
پنجشنبه 9 اسفند 1397

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز

حمایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری از فعالیت ارکستر فلارمونیک تبریز ارکستر فلارمونیک تبریز، در چهارمین سال فعالیت خود اجرای ارکسترال خود را روی صحنه برد.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها

گالری هنرمندان؛ فرصتی برای فعالیت هنرمندان در نمایشگاه ها هنرمند تبریزی، گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را فرصتی برای حضور هر چه بیشتر فعالان هنری و فعالیت در نمایشگاه ها دانست.
چهارشنبه 8 اسفند 1397

دیدار مدیرعامل سازمان با سرمربی تراکتورسازی

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند

لیکنز: هواداران تراکتور، سرمایه‌ عظیم و ارزشمند فوتبال ایران هستند سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، محبوبیت این تیم را بخشی از فرهنگ مردم تبریز و آذربایجان خواند و گفت: تصویری که از شور و شوق هواداران تراکتور در روز بازی با استقلال ثبت شد، نشان از همین فرهنگ دارد.
سه شنبه 7 اسفند 1397

با حضور سرپرست و سرمربی تراکتورسازی برگزار شد؛

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی

تقدیر سازمان فرهنگی و هنری از عکاس تصویر ماندگار هواداران تراکتورسازی با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، سرپرست و سرمربی باشگاه تراکتورسازی، از عکاس تصویر ماندگار هواداران پرشور تبریزی تقدیر شد.
سه شنبه 7 اسفند 1397

ارکستر فیلارمونیک تبریز به روی صحنه می‌رود

امید صدساله برای تثبیت «موسیقی کلاسیک» در تبریز

امید صدساله برای تثبیت «موسیقی کلاسیک» در تبریز ارکستر فیلارمونیک تبریز، در چهارمین سال فعالیت حرفه ای خود، هفتم اسفند در مرکز همایش‌های بین‌المللی روی صحنه می‌رود تا نشان دهد قابلیت‌های هنر موسیقی در تبریز، در جبهه موسیقی جهانی نیز می‌تواند حرف‌های جدی برای گفتن داشته باشد.
يکشنبه 5 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان:

فضای موسیقی باید مهیای نقش‌آفرینی استعدادهای جوان باشد

فضای موسیقی باید مهیای نقش‌آفرینی استعدادهای جوان باشد با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، جمعی از هنرمندان موسیقی و علاقه‌مندان، آلبوم «از عشق تا حیرانی » رونمایی شد.
جمعه 3 اسفند 1397

برگی از خاطرات «29بهمن1356» / انقلاب روی مین بود

برگی از خاطرات «29بهمن1356» / انقلاب روی مین بود «سیدمحمد الهی» از مبارزان سیاسی قبل از انقلاب‌اسلامی است که در جریان فعالیت سیاسی خود، نقش موثری در ایجاد هماهنگی و انسجام بین‌ سلایق مختلف انقلابی به خصوص در قیام تاریخی 29بهمن1356 تبریز داشته است.
دوشنبه 29 بهمن 1397

یادی از استاد؛

محمداسماعیل امیرخیزی، ادیبی در پایگاه مشروطه خواهان

محمداسماعیل امیرخیزی، ادیبی در پایگاه مشروطه خواهان محمداسماعیل امیرخیزی فرزند محمدتقی متخلص به «هنر» و «گرامی»، نویسنده، شاعر، پژوهشگر و از رجال نهضت مشروطیت ایران، در سال 1294 ق در محلۀ امیرخیز تبریز متولد شد.
يکشنبه 28 بهمن 1397