آرم مجموعه های سازمان

 
  آمار سايت
مهمان : 538
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 1
امروز : 1294
ديروز : 1587
ماه : 39025
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

اختتامیه دومین سوگواره عکس «قاب خالی خورشید» برگزار می شود

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری آیین اختتام دومین سوگواره قاب خالی خورشید خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مراسم اختتامیه، اهدای جوایز و افتتاحیه نمایشگاه عکس های راه یافته به دومین سوگواره عکس «قاب خالی خورشید»، روز دوشنبه 25 بهمن 1389 ساعت 16 با حضور نفرات برگزیده، اصحاب فرهنگ و هنر و علاقمندان به هنر عکاسی در عمارت شهرداری تبریز برگزار می شود.
شنبه 23 بهمن 1389

تخم مرغ های رنگی نوروزی جشنواره می شوند

جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی در تبریز برگزار خواهد شد.
شنبه 16 بهمن 1389

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به منظور ارج نهادن به پدیدآورندگان کتاب و در راستای حمایت از نشر آثار فاخر و ماندگار، نخستین جشنواره کتاب سال تبریز را در هفت بخش اصلی و یک بخش جنبی برگزار می نماید.
جمعه 1 بهمن 1389

فراخوان نخستین جشنواره کتاب سال تبریز

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به منظور ارج نهادن به پدیدآورندگان کتاب و در راستای حمایت از نشر آثار فاخر و ماندگار، نخستین جشنواره کتاب سال تبریز را در هفت بخش اصلی و یک بخش جنبی برگزار می نماید.
پنجشنبه 30 دي 1389

حضور110 نفر از 31 کشور جهان در جشنواره بین المللی کارتون تبریز

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از حضور 31 کشور در اولین جشنواره بین المللی کارتون تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز،حسین نجفی اظهار داشت: تا کنون بیش از 650 اثر از سوی 110 نفر از کارتونیست های مطرح جهان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
سه شنبه 28 دي 1389

عرصه فرهنگی عرصه جهاد است

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: عرصه فعالیت های فرهنگی، عرصه جهاد است.
شنبه 25 دي 1389

شرایط شرکت در نخستین جشنواره کتاب سال تبریز اعلام شد

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به منظور ارج نهادن به پدیدآورندگان کتاب و در راستای حمایت از نشر آثار فاخر و ماندگار، نخستین جشنواره کتاب سال تبریز را در هفت بخش اصلی با عنوان: تاریخ و فرهنگ، هنر، ادبیات، تحقیق و پژوهش، کودک و نوجوان، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدیریت شهری و یک بخش جنبی با عنوان انتخاب ناشر نمونه سال و انتخاب گرافیست و تصویرساز نمونه برگزار می نماید.
شنبه 25 دي 1389

دبیر علمی نخستین جشنواره کتاب سال تبریز منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، عبدالمجید نجفی بعنوان دبیر علمی نخستین جشنواره کتاب سال تبریز منصوب شد.
شنبه 25 دي 1389

اسامی راه یافتگان به دومین سوگواره «قاب خالی خورشید»

داوری تعداد 3980 قطعه عکس از 459 عکاس شرکت کننده در دومین سوگواره ی سراسری عکسِ حماسه ی عاشورا " قاب خالی خورشید "، طی مراحل مختلف انجام گرفته و تعداد 70 قطعه عکس به نمایشگاه سوگواره راه یافتند.
شنبه 18 دي 1389

تعامل راهبردی سازمان های فرهنگی هنری با کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی اجتناب ناپذیر است

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تعامل راهبردی سازمان های فرهنگی هنری با کمیسیون های فرهنگی اجتماعی ضروری و اجتناب ناپذیر است.
جمعه 17 دي 1389