آرم مجموعه های سازمان

 
  آمار سايت
مهمان : 541
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 1
امروز : 1297
ديروز : 1587
ماه : 39028
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

نشست رسانه ای دومین همایش تجلیل از زنده نامان

نشست رسانه ای دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز با حضور دکتر شهرام دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز و مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 28 بهمن 1389

آثار برگزیدگان دومین جشنواره قاب خالی خورشید

اسامی عکاسانی که آثار آنها در دومین سوگواره قاب خالی خورشید شایسته تقدیر شناخته شدند. به هریک از این عکاسان طبق اعلام فراخوان مبلغ دو میلیون ریال، اهدا شد.
چهارشنبه 27 بهمن 1389

«قاب خالی خورشید» برندگان خود را شناخت

اختتامیه دومین سوگواره سراسری عکس «قاب خالی خورشید» با حضور عکاسان و اصحاب فرهنگ و هنر تبریز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این مراسم که عصر روز دوشنبه 25 بهمن در سالن شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد، آثار برتر سوگواره اعلام و از برگزیدگان تجلیل شد.
سه شنبه 26 بهمن 1389

برگزاري دومين جشنواره زنده‌نامان تبريز

شهردار تبريز از برپايي دومين جشنواره منطقه‌اي زنده‌نامان تبريز و آذربايجان به مناسبت سالروز قيام 29 بهمن مردم تبريز خبرداد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداري تبريز، عليرضا نوين برپايي اين جشنواره فرهنگي را در راستاي تجليل و ارج‌ نهادن به مقام شامخ چهره‌هاي برجسته و ماندگار فرهنگي، هنري، اجتماعي، علمي، ورزشي و نيز ايثارگران سرافراز استان و تبريز اعلام كرد و گفت: در دومين جشنواره تجليل از زنده‌نامان تبريز و آذربايجان، از 32 چهره ماندگار در حوزه‌هاي مختلف به عنوان زنده‌نامان نامي تجليل به عمل آمده و از تلاش‌ها و خدمات اين افراد قدرداني خواهد شد.
سه شنبه 26 بهمن 1389

بیانیه هیأت داوران دومین سوگواره سراسری عکس حماسه عاشورا «قاب خالی خورشید»

در اختتامیه دومین سوگواره سراسری عکس «قاب خالی خورشید» بیانیه هیأت داوران توسط بهزاد پروین قدس قرائت شد. این بیانیه به شرح زیر است: شناخت واقعه بزرگ عاشورا و شناساندن زوایای آن به جامعه بشری، کاری است بس بزرگ، چرا که عاشورا، نه تنها یک روز، بلکه یک فرهنگ است. حماسه عاشورا با محوریت پایداری و جان فشانی، به تاریخ بشریت رنگ آزادگی و عزت بخشید و تداوم فرهنگ عاشورا را می توان در لحظه های زندگی شاهد بود و به تصویر کشید.
سه شنبه 26 بهمن 1389

برندگان دومین سوگواره قاب خالی خورشید

بنا به تشخیص و ارزیابی داوران، عکاسان برتر این سوگواره معرفی شدند.
سه شنبه 26 بهمن 1389

زنده‌نامان تبريز تجليل مي‌شوند

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري دومين همايش تجليل از زنده‌نامان تبريز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل این سازمان گفت: دومين همايش زنده‌نامان تبريز مصوب شوراي اسلامي و شهرداري تبريز است كه توسط سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز اجرا خواهد شد
دوشنبه 25 بهمن 1389

حضور بیش از 420 کاریکاتوریست مشهور جهان در تبریز

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از شرکت بیش از 420 کاریکاتوریست مشهور جهان در نخستین جشنواره بین المللی کارتون شهر و شهروندی تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی اظهار داشت: تا کنون بیش از 420 کاریکاتوریست از 50 کشور دنیا با ارسال بیش از یک هزار و 115 اثر در نخستین جشنواره بین المللی کارتون شهر و شهروندی تبریز شرکت کرده اند.
دوشنبه 25 بهمن 1389

مصاحبه اختصاصی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ایسنا

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز رویکردهای آتی این سازمان را برشمرد. حسین نجفی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی با بیان این که امروزه، دامنه نیاز فرهنگی جامعه بسیار گسترده است؛ بر لزوم استفاده از ظرفیت فرهنگی تمام مجموعه ها تاکید کرد و گفت: امروزه نیازهای فرهنگی جامعه به وسعتی رسیده است که باید مشارکت فرهنگی واحدهایی را که به ظاهر ارتباطی با مقولات فرهنگی ندارند؛ نیز به فال نیک گرفته شود.
يکشنبه 24 بهمن 1389

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کتاب سال تبریز تمدید شد

در پی استقبال گسترده ناشرین و نویسندگان کشور، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از تمدید مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره کتاب سال تبریز خبر داد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: تا کنون بیش از 160 عنوان کتاب از سوی نویسندگان و ناشران بومی و غیر بومی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این تعداد بیش از 80 عنوان مورد پذیرش قرار گرفته است.
يکشنبه 24 بهمن 1389