لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری:

«گذر هنر» خاطره‌ای ماندگار از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی

«گذر هنر» خاطره‌ای ماندگار از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، نهال‌کاری هنرمندان را ایده‌ای کارساز برای سال‌های آتی عنوان و خاطرنشان کرد: «گذر هنر» خاطره‌ای ماندگاری از همدلی هنرمندان برای نسل‌های آتی خواهد بود.
پنجشنبه 16 اسفند 1397

به دست خود، درختی می نشانیم! / نهال‌کاری هنرمندان تبریزی در «گذر هنر»

به دست خود، درختی می نشانیم! / نهال‌کاری هنرمندان تبریزی در «گذر هنر» هنرمندان و پیشکسوتان شهر تبریز با کاشت نهال میوه، هفته درختکاری و نزدیک شدن فصل بهار را گرامی داشتند.
پنجشنبه 16 اسفند 1397

مِـهرهایی که در قاب لبخند زندگی نقش بست

مِـهرهایی که در قاب لبخند زندگی نقش بست نمایشگاه لبخند زندگی در راستای حمایت و تامین هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان کلید خورد و شاهد مِـهرهای بسیاری بود که در یاد و خاطره روزهای زمستانی نشست.
سه شنبه 14 اسفند 1397

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد فخرالدين فخرالديني / چهره‌ی تاریخ

استاد فخرالدين فخرالديني / چهره‌ی تاریخ آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
سه شنبه 14 اسفند 1397

موسسات خصوصی فرهنگی، به ارتقای فرهنگی شهر شتاب می بخشند

موسسات خصوصی فرهنگی، به ارتقای فرهنگی شهر شتاب می بخشند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: موسسات خصوصی فرهنگی، به ارتقای فرهنگی شهر شتاب می بخشند.
دوشنبه 13 اسفند 1397

گالری هنرمندان زمینه ساز رونق فعالیت های نمایشگاهی است

گالری هنرمندان زمینه ساز رونق فعالیت های نمایشگاهی است پیشکسوت عرصه نقاشی، گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را زمینه ساز رونق فعالیت های نمایشگاهی دانست.
دوشنبه 13 اسفند 1397

خاطره خونین از خانه‌ای که زیر بیرق دشمن نرفت

خاطره خونین از خانه‌ای که زیر بیرق دشمن نرفت دوران استبداد صغیر بود و نیروهای محمد علی‌شاه شهر تبریز را با هدف سرکوب مشروطه خواهان به مدت 11 ماه از 30 خرداد 1287 تا اردیبهشت 1288 محاصره کرده و مانع رسیدن غذا و دارو به شهر شدند.
دوشنبه 13 اسفند 1397

بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان

بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در فرهنگسرای الغدیر بازدید و با شماری از غرفه‌داران و فعالان هنری گفتگو کرد.
يکشنبه 12 اسفند 1397

نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان افتتاح شد

نمایشگاه گروه همدلان فردای هنر آذربایجان افتتاح شد نمایشگاه نقاشی و عکاسی گروه همدلان فردای هنر آذربایجان با حضور پیشکسوتان و علاقه مندان افتتاح شد.
يکشنبه 12 اسفند 1397

جشن طنز زنجفیل، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی

جشن طنز زنجفیل، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی جشن طنز زنجفیل، در روزهای منتهی به پایان سال، میزبان شهروندان و هنرمندان ملی و استانی بود که ساعتی مفرح و سرشار از نشاط برای آنها به ارمغان آورد.
جمعه 10 اسفند 1397