پنجشنبه 28 شهريور 1398 _
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اعزام دانش آموزان برگزیده طرح یادواره امام خمینی (ره) به اردوی مشهد مقدس

اعزام دانش آموزان برگزیده طرح یادواره امام خمینی (ره) به اردوی مشهد مقدس دانش‌آموزان برگزیده علمی، اخلاقی و مهارتی طرح یادواره حضرت امام خمینی (ره) صبح امروز عازم اردوی زیارتی مشهد مقدس شدند.
يکشنبه 3 شهريور 1398

طرح دانش آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد

طرح دانش آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد طرح دانش آموزی یادواره حضرت امام خمینی(ره) سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به کار خود پایان داد.
جمعه 1 شهريور 1398

جشن امامت و ولایت، در سنگفرش شهید بهشتی تبریز

جشن امامت و ولایت، در سنگفرش شهید بهشتی تبریز همزمان با عید بزرگ ولایت و امامت، جشن بزرگ غدیر خم با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری دنبال شد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت

پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت فرمانده سپاه عاشورا گفت: پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت و آنها را معترف به عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی کرد.
يکشنبه 27 مرداد 1398

مجاهدت های آزادگان، راهگشای بالندگی امروز است

مجاهدت های آزادگان، راهگشای بالندگی امروز است شهردار تبریز گفت: آنچه به عنوان بالندگی، اعتماد به نفس و نیز پیشرفت ایران اسلامی مطرح است، مجاهدتی است که آزادگان سرافراز و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از خود بر جای گذاشتند.
يکشنبه 27 مرداد 1398

تندرستی شهروندان، زمینه ساز توسعه اجتماعی شهر

تندرستی شهروندان، زمینه ساز توسعه اجتماعی شهر همه ما بارها جمله «عقل سالم در بدن سالم است» را شنیده ایم. تعمیم این مقوله در سطح شهر، می تواند نگاهی باشد که «شهر سالم در گرو شهروند سالم است» را مورد تاکید قرار می دهد.
يکشنبه 27 مرداد 1398

تکریم عید امامت و ولایت در راس برنامه‌های فرهنگی سازمان است

تکریم عید امامت و ولایت در راس برنامه‌های فرهنگی سازمان است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، واقعه غدیر خم را جوشش نعمت و برکت الهی خواند و افزود: تکریم این عید فرخنده، پاسداشت امانت گرانقدری است که از سوی نبی‌مکرم اسلام به نسل‌های آتی سپرده شده‌است.
پنجشنبه 24 مرداد 1398

جشن و شادمانی شهروندان تبریزی به مناسبت دهه امامت

جشن و شادمانی شهروندان تبریزی به مناسبت دهه امامت همزمان با دهه مبارک کرامت و به برکت عید سعید غدیرخم، شهروندان تبریزی در .یژه برنامه شاد و فرهنگی به این مناسبت شرکت می کنند.
سه شنبه 22 مرداد 1398

کاروان شادی میهمان بوستان‌های تبریز در دهه ولایت و امامت

کاروان شادی میهمان بوستان‌های تبریز در دهه ولایت و امامت کاروان شادی «سفیر آفتاب» در ایام دهه ولایت و امامت، میهمان بوستان های مناطق 10 گانه شهرداری تبریز است.
سه شنبه 22 مرداد 1398

برنامه های متنوع فرهنگی ویزه سالروز ورود آزادگان در تبریز برگزار می شود

برنامه های متنوع فرهنگی ویزه سالروز ورود آزادگان در تبریز برگزار می شود سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن، ایشان را چراغهایی روشن و افروخته در بازه زمانی تاریک جنگ تحمیلی و اسارت معرفی نمود.
يکشنبه 20 مرداد 1398