لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

«ندا» اقدامی متناسب با زمان

«ندا» اقدامی متناسب با زمان مدیر فرهنگسرای الغدیر، به روز شدن تولیدات فرهنگی متناسب با زمان حال برای دانش آموزان را راهکار ارائه آموزشهای مختلف دانست.
دوشنبه 1 بهمن 1397

نمایشهای دانش آموزی، راهی به سوی فردا

نمایشهای دانش آموزی، راهی به سوی فردا برگزاری اقدامات فرهنگی و مبتنی بر بهره گیری از مصادیق هنری برای آموزش، راهی اثربخش برای ساختن فردای جامعه است.
دوشنبه 1 بهمن 1397

«طرح ندا» سینما را به متن مدارس می آورد

«طرح ندا» سینما را به متن مدارس می آورد طرح ندا با هدف پخش فیلم های سینمایی برای کودکان و نوجوانان در استان آذربایجان شرقی به عنوان پایلوت با مشارکت آموزش و پرورش، سازمان فرهنگی هنری شهردای تبریز و فرهنگسرای الغدیر و مبین و پردیس سینمایی ستاره باران کلید خورد.
دوشنبه 1 بهمن 1397

تبریز در آینه هنرمندان و مفاخر به روایت در می آید

تبریز در آینه هنرمندان و مفاخر به روایت در می آید کارگردان مجموعه مستند "گوزگو و دنیز" (آینه و دریا) از آغاز فیلم برداری این مستند در تبریز خبر داد.
شنبه 29 دي 1397

همزمان با 29 دی‌ماه، روز ملی "هوای پاک"

هوای پاک؛ میراث ما برای آینده

هوای پاک؛ میراث ما برای آینده توسعه نامتوازن جامعه‌های انسانی همواره خطرات و آسیب‌هایی داشته که دامنه آن از مسایل زیست محیطی گرفته تا تهدیدات ناشی از آسیب‌های اجتماعی خود را برجسته می‌کند.
شنبه 29 دي 1397

در جستجوی هوای از دست رفته

در جستجوی هوای از دست رفته نخستین بار در سال ۱۳۷۶ بود که غباری سنگین و تیره رنگ از مه شهر تهران را در برگرفت ....
پنجشنبه 27 دي 1397

ستارگان آسمان هنر تبریز؛

70سالگی استاد آل‌یاسین و تصویر ماندگار هنر عکاسی

70سالگی استاد آل‌یاسین و تصویر ماندگار هنر عکاسی آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
سه شنبه 25 دي 1397

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

آثار استاد کله‌جاهی، بازتاب جدیدی از منظومه حیدربابای شهریار

آثار استاد کله‌جاهی، بازتاب جدیدی از منظومه حیدربابای شهریار مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با حضور در نمایشگاه خوشنویسی استاد یوسف کله‌جاهی، ضمن بازدید از آثار گرانسنگ این استاد شکسته‌نستعلیق، تاکید کرد که حمایت از آثار هنری، در یک برنامه فراگیر و ثابت، اولویت سازمان است.
سه شنبه 25 دي 1397

حکم فرماندهی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری اعطا شد

حکم فرماندهی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری اعطا شد با حضور جمعی از مسئولان بسیج شهرداری تبریز، حکم فرماندهی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز اعطا شد.
دوشنبه 24 دي 1397

چله انقلاب، متضمن برنامه های خلاقانه فرهنگی خواهد بود

چله انقلاب، متضمن برنامه های خلاقانه فرهنگی خواهد بود در جلسه مشترک شورای فرهنگی سازمان با شورای پایگاه شهید حیدرنیای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز بر ضرورت برگزاری برنامه های خلاقانه فرهنگی در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تاکید شد.
دوشنبه 24 دي 1397