لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی،

فرهنگسرای ورزشی طوبی آغاز به کار کرد

 فرهنگسرای ورزشی طوبی آغاز به کار کرد فرهنگسرای ورزشی طوبی، با ترکیبی از برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری، در شهرک امام خمینی(ره) تبریز آغاز به کار کرد.
سه شنبه 23 مهر 1398

تشکیل کمیته‌های تخصصی، سرآغاز فصل جدید تلاش سازمانی

تشکیل کمیته‌های تخصصی، سرآغاز فصل جدید تلاش سازمانی قائم مقام و معاون مالی و اقتصادی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از آغاز فصل جدید تلاش و خدمت رسانی به شهروندان با تشکیل کمیته های تخصصی و برنامه ریزی مدون در این سازمان خبر داد.
دوشنبه 22 مهر 1398

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز میزبان نمایشگاه عکس سفر اربعین

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز میزبان نمایشگاه عکس سفر اربعین نمایشگاه عکس سفر اربعین، همزمان با ایام اربعین سرور و سالار شهیدان در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گشایش یافت.
يکشنبه 21 مهر 1398

همزمان ایام اربعین حسینی

نمایشگاه عکس سفر اربعین در محل پایانه مرکزی تبریز برگزار شد

 نمایشگاه عکس سفر اربعین در محل پایانه مرکزی تبریز برگزار شد در آستانه ایام اربعین امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان، نمایشگاه عکس سفر اربعین در محل پایانه مرکزی تبریز برگزار شد.
يکشنبه 21 مهر 1398

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی

تاریخ خوشنویسی، مرهون نقش هنرمندان تبریزی است

تاریخ خوشنویسی، مرهون نقش هنرمندان تبریزی است سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور در انجمن خوشنویسان تبریز، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف انجمن، هفته خوشنویسی را به اساتید و هنرجویان این مجموعه تبریک گفت.
يکشنبه 21 مهر 1398

سوگواری اهالی فرهنگ تبریز همزمان با اربعین حسینی

سوگواری اهالی فرهنگ تبریز همزمان با اربعین حسینی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد.
شنبه 20 مهر 1398

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای کاهش جرایم شهری

 همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای کاهش جرایم شهری مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همزمان با هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی شهرستان تبریز دیدار و ضمن تبریک این هفته، از همکاری‌ صمیمانه این مجموعه در اجرای مطلوب برنامه‌های سازمان قدردانی کرد.
چهارشنبه 17 مهر 1398

هم‌افزایی فعالان فرهنگی، زمینه‌ساز توسعه شهر است

هم‌افزایی فعالان فرهنگی، زمینه‌ساز توسعه شهر است معاون اجتماعی شهرداری تبریز در دیدار با قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، هم‌افزایی فعالان فرهنگی را زمینه ساز توسعه شهر به‌ویژه در بعد فرهنگی دانست.
چهارشنبه 17 مهر 1398

همراهی و همدلی، مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی

همراهی و همدلی، مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همراهی و همدلی را مهم‌ترین نقطه‌قوت سازمان در رویکردهای فرهنگی خواند و گفت: این مزیت سازمانی در کنار تخصص و تجربه افراد، می‌تواند دوره درخشان در مسیر فرهنگی شهرمان ترسیم کند.
چهارشنبه 17 مهر 1398

قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد

قائم‌مقام سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، قائم‌مقام سازمان منصوب شد.
سه شنبه 16 مهر 1398