لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با حمایت هنر بومی از آثار خارجی بی‌نیاز خواهیم شد

با حمایت هنر بومی از آثار خارجی بی‌نیاز خواهیم شد سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز عنوان کرد: یکی از مشکلات حوزه نمایشنامه نویسی کمبود آثار بومی است.
سه شنبه 4 تير 1398

استقبال از تئاتر رویکرد توسعه یافتگی را به دنبال دارد

استقبال از تئاتر رویکرد توسعه یافتگی را به دنبال دارد عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: استقبال از تئاتر نشان از رویکرد توسعه یافتگی در جامعه است و مسائل اقتصادی به راحتی می تواند بر توسعه و بالندگی این هنر تاثیرگذار باشد.
شنبه 1 تير 1398

غنابخشی به جشنواره تابستانی فیروزه با برگزاری طرح‌های ویژه دانش‌آموزی

غنابخشی به جشنواره تابستانی فیروزه با برگزاری طرح‌های ویژه دانش‌آموزی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از اجرای ویژه‌برنامه های دانش آموزی برای غنابخشی به جشنواره تابستانی فیروزه سال جاری خبر داد.
پنجشنبه 30 خرداد 1398

آگهی مزایده واگذاری زمین های ورزشی وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز

آگهی مزایده واگذاری زمین های ورزشی وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز آگهی مزایده واگذاری اجاره 18 زمین چمن مصنوعی و 9 زمین ورزشی وابسته به سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز
چهارشنبه 29 خرداد 1398

حوزه کودک و نوجوان، حوزه مغفول تولیدات فرهنگی است

حوزه کودک و نوجوان، حوزه مغفول تولیدات فرهنگی است مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: حوزه کودک و نوجوان، حوزه مغفول و مهجور تولیدات فرهنگی در میان نهادهای فرهنگی است.
سه شنبه 28 خرداد 1398

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

نقش تسهیل‌کننده اهداف فرهنگی، در تقویت برنامه‌های خدمتگزاری شهر

نقش تسهیل‌کننده اهداف فرهنگی، در تقویت برنامه‌های خدمتگزاری شهر سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، همکاری با مناطق 10گانه شهرداری تبریز را لازمه تمرکز و یکپارچه‌سازی اهداف سازمانی عنوان کرد و گفت: این اهداف، در میان‌مدت می‌تواند نقش تاثیرگذار در روان‌سازی برنامه‌های خدمتگزاری مناطق داشته باشد.
دوشنبه 27 خرداد 1398

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد کمال شبخیز / قاب طبیعت

 استاد کمال شبخیز / قاب طبیعت آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
پنجشنبه 23 خرداد 1398

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است

فرهنگ قرآنی، راهگشای تمام امور جامعه است سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، بر بهره گیری حداکثری از فرهنگ قرآنی به عنوان راهگشای امور مختلف جامعه و شهروندان تاکید کرد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، دستاورد ارزشمند تحولات ساختاری در شهرداری است مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از نظر گستردگی ساختار و تاثیرگذاری بر حوزه‌های تخصصی، جایگاهی متمایز و ارزشمند در مجموعه شهرداری تبریز دارد.
چهارشنبه 22 خرداد 1398

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری عنوان کرد؛

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری

تدارک طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی، با حضور پررنگ خانواده شهرداری سرپرست سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: خانواده شهرداری تبریز، نقش پررنگی در جامعه هدف طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی سازمان خواهند داشت.
سه شنبه 21 خرداد 1398