چهارشنبه 29 اسفند 1397 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ستارگان آسمان هنر تبریز:

استاد علی دایم امید / کلمه های آسمانی

 استاد علی دایم امید / کلمه های آسمانی آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
پنجشنبه 1 فروردين 1398

تبریک نوروزی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری

تبریک نوروزی مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، در پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت.
سه شنبه 28 اسفند 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری خبر داد؛

پرداخت 15میلیارد از بدهی‌های سازمان/ مشارکت و همدلی، رویکرد اصلی سازمان است

پرداخت 15میلیارد از بدهی‌های سازمان/ مشارکت و همدلی، رویکرد اصلی سازمان است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، تجربه‌ سال 97 را برای سال‌های آتی حایز اهمیت خواند و گفت: در این سال، در کنار ابتکارات و مشارکت‌های موثر، توانستیم بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های سازمان را جبران کنیم.
سه شنبه 28 اسفند 1397

اطلاع‌نگاشت بیانیه گام دوم انقلاب توسط سازمان منتشر و توزیع شد

اطلاع‌نگاشت بیانیه گام دوم انقلاب توسط سازمان منتشر و توزیع شد اطلاع‌انگاشت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، شامل سرفصل‌ها و مسیر اصلی این سند راهبردی، توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، منتشر شد.
سه شنبه 28 اسفند 1397

فرهنگسازی؛ رسالت هنرمندان و قشر آگاه جامعه

فرهنگسازی؛ رسالت هنرمندان و قشر آگاه جامعه رهبر ارکستر فلارمونیک تبریز، رسالت هنرمندان و قشر آگاه جامعه را انجام کارهای نمادین برای هدایت فرهنگ جامعه به سمت و سوی درست عنوان کرد.
سه شنبه 28 اسفند 1397

با اجرای بخش‌های متنوع هنری، آئینی و سنتی،

«ویژه‌برنامه بایراملیق» سازمان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود

 «ویژه‌برنامه بایراملیق» سازمان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: همزمان با ایام نوروز، این سازمان «بایراملیق» فرهنگی و هنری خود را به شهروندان و مسافران نوروزی تقدیم خواهد کرد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

آمادگی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98

آمادگی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98 مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از آمادگی ستاد نوروزی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98 خبر داد
يکشنبه 26 اسفند 1397

عکاسان تبریزی، برندگان جایزه جشن تصویر سال

عکاسان تبریزی، برندگان جایزه جشن تصویر سال عکاسان تبریزی تندیس و لوح افتخار شانزدهمین جشن «تصویر سال» را از آن خود کردند.
يکشنبه 26 اسفند 1397

موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد

موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد.
شنبه 25 اسفند 1397

ستارگان آسمان هنر:

استاد میرحسین زنوزی / نوشته های آرامش

 استاد میرحسین زنوزی / نوشته های آرامش آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
پنجشنبه 23 اسفند 1397