لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با اجرای بخش‌های متنوع هنری، آئینی و سنتی،

«ویژه‌برنامه بایراملیق» سازمان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود

 «ویژه‌برنامه بایراملیق» سازمان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: همزمان با ایام نوروز، این سازمان «بایراملیق» فرهنگی و هنری خود را به شهروندان و مسافران نوروزی تقدیم خواهد کرد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

آمادگی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98

آمادگی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98 مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از آمادگی ستاد نوروزی شهرداری تبریز برای اجرای برنامه‌های نشاط اجتماعی در نوروز 98 خبر داد
يکشنبه 26 اسفند 1397

عکاسان تبریزی، برندگان جایزه جشن تصویر سال

عکاسان تبریزی، برندگان جایزه جشن تصویر سال عکاسان تبریزی تندیس و لوح افتخار شانزدهمین جشن «تصویر سال» را از آن خود کردند.
يکشنبه 26 اسفند 1397

موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد

موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: موازی کاری نهادهای فرهنگی از اعتبار و غنای کار فرهنگی می کاهد.
شنبه 25 اسفند 1397

ستارگان آسمان هنر:

استاد میرحسین زنوزی / نوشته های آرامش

 استاد میرحسین زنوزی / نوشته های آرامش آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است. ستارگانی که شاید در تبریز متولد نشده باشند، اما پایه های دانش و ریشه های خردمندی شان در این دیار شکل گرفته و عمری را به خدمت علم و دانایی گذرانده اند.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

درختان، اشعار زمین هستند

درختان، اشعار زمین هستند استاد برجسته ادبیات و «نباتی» شناس شهیر تبریز، کاشت درخت را گوش سپردن به موسیقی جهان و درخت را همچون شعر زمین توصیف نمود.
پنجشنبه 23 اسفند 1397

سرپرست گروه موسیقی رودکی:

تکریم طبیعت باید رفتار روزمره تک‌تک‌مان باشد

 تکریم طبیعت باید رفتار روزمره تک‌تک‌مان باشد سرپرست گروه موسیقی رودکی با بیان اینکه «درخت» مهم‌ترین نماد امید و استقامت است، افزود: اظهار داشت: حفظ و پاسداشت طبیعت، می‌تواند منشا خصلت‌های امیدبخش در زندگی امروز باشد.
چهارشنبه 22 اسفند 1397

توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ،

فایل صوتی اشعار ملامحمد فضولی منتشر می شود

فایل صوتی اشعار ملامحمد فضولی منتشر می شود مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: فایل صوتی اشعار ملامحمد فضولی منتشر می شود.
چهارشنبه 22 اسفند 1397

ستارگان آسمان هنر:

استاد فرهاد فخرالدینی / آوای ماندگار مهربانی

استاد فرهاد فخرالدینی / آوای ماندگار مهربانی آسمان هنر شهر اولینهای ایران زمین، از دیرباز تا کنون مفتخر به حضور ستارگان پرفروغی بوده که هر یک، روشنای پهنه ای هستند و تلاش ارزشمندشان، مایه مباهات است.
سه شنبه 21 اسفند 1397

باید از خلاقیت و توان مردم برای توسعه فضای سبز استفاده کنیم

باید از خلاقیت و توان مردم برای توسعه فضای سبز استفاده کنیم پیشکسوت و فعال فرهنگی گفت: باید از خلاقیت و توان مردم برای توسعه فضای سبز و ثمربخشی هر چه بهتر این فضاها استفاده کنیم.
سه شنبه 21 اسفند 1397