لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 11 دي 1397     |     کد : 5144

دورهمی، زمانی برای تکریم با هم بودن

فعال رسانه ای شهر تبریز، توجه به فعالان گروههای مختلف هنری و فرهنگی را نقطه قوت همنشینی هنرمندان شهر برشمرد.

احمد بادیران در حاشیه همنشینی هنرمندان در مراسم چیلله‌گئجه‌سی، گفت: این سومین باری هست که در چنین جمعی شرکت دارم و این حرکت ماندگار، نشان دهنده مهربانی و لطف دست اندرکاران برگزاری است که با تمام مشکلات این دورهمی را شکل داده اند.
به گفته سردبیر روزنامه فجر آذربایجان، از فردای هیچ کس مطلع نیستیم و خدا می داند این افراد آیا بار دیگر فرصت بودن در کنار هم را دارند یا خیر به همین جهت از هر فرصتی برای تجدید دیدارها و ترویج مهربانی بهره بگیریم.
وی افزود: از برگزارکنندگان مراسم و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز که امروز در سنگر فرهنگ و هنر، برای تعالی فرهنگ جامعه تلاش می کنند، قدردانی می کنم.
فعال پیشکسوت رسانه استان، با تاکید بر منحصر به فرد بودن این برنامه، گفت: بعید می دانم چنین دورهمی هایی بین همه فعالان رشته های مختلف فرهنگی و هنری در سطح کشور به جز مرکز، صورت پذیرد و این نشانه همت شماست.
بادیران همچنین برگزاری مستمر این برنامه ها را زمینه ساز رفع اشکالات احتمالی آن دانستکه در آینده به برنامه ای بی نقص و ماندگار مبدل خواهد شد و تصریح کرد: با تفکرات ارزشمند دست اندرکاران این تلاش، بی تردید شاهد الگو شدن این برنامه در سطح کشور خواهیم بود تا فضایی برای دیدار و گفتگوی هنرمندان با هم فراهم شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز