لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 8 آذر 1397     |     کد : 5092

افق های درخشانی در انتظار تبریز است

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: افق های درخشانی در انتظار فرهنگ و هنر تبریز است.به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در دیدار با همکاران سازمان متبوع خود در معاونت فرهنگی هنری و روابط عمومی با تاکید بر اینکه شرایط فعلی سازمان به لحاظ حقوقی نباید دستمایه رکود و بی تحرکی شود، خاطر نشان کرد: سازمان با توجه به سابقه و کارنامه درخشان فعالیت های خود، باید برای ترسیم و تحقق افقی درخشان برای تبریز پیشگام شود.

وی افزود: باید با تمرکز به وظایفی که در اسناد حقوقی سازمان موجود است، زمینه فعالیت و نیز ترسیم افق برای مجموعه فرهنگی هنری شهر را تعریف کنیم و با هماهنگی مقامات بالادستی، زمینه ای برای خلق رخدادهای درخشان در شهر را فراهم کنیم.

وی با قدردانی از همراهی های ارزنده همکاران مجموعه خود اظهار داشت: توان و پتانسیل موجود در این مجموعه همواره منشا خیر و برکت بوده و توانسته ایم رخدادهایی ماندگار را بوجود بیاوریم.

وی تاکید کرد: لازم است در این خصوص از نگاه مثبت و موثر دکتر سلیمانی، سرپرست سازمان نیز کمال تقدیر و امتنان را مبذول دارم و از حمایت های ایشان قدردانی کنم.

نظری همچنین پرداخت 12 میلیارد ریال از بدهی های گذشته این سازمان را به رغم مشکلات و موانع مالی شهرداری تبریز را اتفاقی مهم در فعالیت های جاری سازمان برشمرد و افزود: این موفقیت مالی، نشان از صرفه جویی در هزینه های اجرایی و خدماتی، مشارکت محوری و نیز برون سپاری حکایت دراد و یکی از نقاط عطف در کارنامه سازمان است.

وی با تاکید بر بدنه حرفه ای، کاربلد، تخصصی و فنی سازمان متبوع خود اظهار داشت: هویت این سازمان مرهون فعالیت همکارانی است که کار اداری را با تخصص آمیخته به تعهد پیش می برند و به خلق رویدادها موثر و جریان ساز فرهنگی و هنری کمک می کنند.

نظری با باین اینکه سازمان در ماههای منتهی به سال جدید، روزهای پرکاری خواهد داشت: امید داریم که این اتفاقات بتواند شکوه و عظمت سازمان را بیش از پیش تداعی بخشد و نام آن را میان مخاطبان سازمان پرآوازه کند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز