لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 8 آذر 1397     |     کد : 5091

برگزاری موثر رویدادهای هنری، در گرو تعامل با نهادهای صنفی آن است

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: بر گزاری موثر رویدادهای هنری، در گرو تعامل با نهادهای صنفی آن است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: بر گزاری موثر رویدادهای هنری، در گرو تعامل با نهادهای صنفی آن است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، میکاییل نظری در دیدار با رییس جدید انجمن موسیقی آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: تخصصی شدن رویداد های هنری این نیاز را می طلبد که برای کسب نتیجه مطلوب و تعامل سازنده با هنرمندان هر حوزه ای با انجمن تخصصی این رشته ها تعامل داشته باشیم تا اثرگذاری بیشتری بر مخاطبان این حوزه به جای بگذاریم.

وی ادامه داد: تجربه‌های گذشته به ما آموخته است که هر زمان به بزرگان و نیز انجمن های این حوزه رجوع کرده ایم، نتایج موثرتر و ماندگاری کسب کرده ایم.

نظری با اشاره به حجم رویدادهای فرهنگی و هنری صورت گرفته توسط مجموعه فرهنگی هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: با توجه به گسترده بودن میزان مخاطبان این عرصه، ضروری است که این مسئله بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.


محمدرضا جدیری نیز در این دیدار با قدردانی از همراهی ارزنده مجموعه فرهنگی هنری شهرداری تبریز خاطر نشان کرد: تعامل این دو نهاد می تواند ما را در معرفی موسیقی فاخر، هنری و نیز ارزشمند با توفیق روبرو کند.

وی اظهار داشت: انجمن موسیقی آذربایجان شرقی، آماده است از همه تجربه، توان و ظرفیت خود برای ارتقای سطح فعالیت های هنری شهر بهره ببرد.

وی با بیان اینکه هنر فاخر همواره جایگاه خود را بازیافته است افزود: با توجه به پراکندگی آثاری که در حوزه موسیقی تولید می‌شود، ضروری است ساز و کاری همه جانبه برای این مسئله اتخاذ شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز