لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 3 آذر 1389     |     کد : 31

ویژه نامه پاییزانه منتشر شد

ویژه نامه پاییزانه به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران منتشر شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، حسین نجفی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران با اعلام این خبر افزود...

ویژه نامه پاییزانه به مناسبت برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران منتشر شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران، حسین نجفی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران با اعلام این خبر افزود: این ویژه نامه یکی از نشریات فصلی این سازمان بوده و سری قبل آن با عنوان نورزنامه و تابستانه فروردین و اردیبشهت ماه امسال منتشر شده است.


حسین نجفی افزود: این نشریه شامل موضوعات متنوعی در جهت معرفی هویت، فرهنگ و هنر شهر تبریز است و همزمان با برگزاری هفته فرهنگی تبریز علاوه بر سطح شهر تبریز، در بین علاقمندان تهرانی توزیع می شود.


گفتنی است این ویژه نامه با هنرمندانی چون استاد جمشید علیزاده پژوهشگر ادبی، داوود نیکنام خوشنویس شناخته شده کشور، احد حسینی مجسمه ساز شناخته شده جهانی و علی دائم امید دارنده نشان درجه یک هنری مصاحبه و گفتگو شده است.

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 3 آذر 1389  ساعت  12:17   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  5330
ویرایش شده در دوشنبه 16 اسفند 1389 ساعت 14:51 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :