لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 27 شهريور 1394     |     کد : 2645

همزمان با هفته دفاع مقدس، پانزدهمین ویژه نامه معبر منتشر می شود

همزمان با هفته دفاع مقدس، پانزدهمین ویژه نامه معبر، دربردارنده یادداشت ها و گفتگوهایی از نویسدگان و روزنامه نگاران این حوزه منتشر می شود.

همزمان با هفته دفاع مقدس، پانزدهمین ویژه نامه معبر، دربردارنده یادداشت ها و گفتگوهایی از نویسدگان و روزنامه نگاران این حوزه منتشر می شود.

به گزاش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این نشریه که به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، منتشر می شود، به موضوع دفاع مقدس و نقش نیروهای آذربایجان در جانفشانی های مردم این خطه در این حماسه می پردازد.

در این ویژه نامه یادداشت و گفتگوهایی از فرمانده سپاه عاشورا، مدیرک بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، رزمندگان ایرانی مدافع حرم، و... ارائه شده است.
در این شماره از معبر همچنین مقاله ای با عنوان زمینه های تهاجم به که به بررسی دلایل حقیقی جنگ هشت ساله ایران و عرق می پردازد، ارائه شده است. مصاحبه با فرمانده زرهی لشکر عاشورا، مصاحبه با نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا، از جمله دیگر بخش های این شماره به شمار می رود.
معرفی چند کتاب و اثر جدیدالانتشار در این حوزه نیز از جمله دیگر بخش های پانزدهمین شماره از معبر است.
ویژه نامه معبر از جمله نشریات ادواری موفق تبریز است که با پرداخت تخصصی و هدفمند به موضوع دفاع مقدس همواره به عنوان یک نشریه شاخص شناخته شده است و عموما با استقبال مخاطبان همراه است.
این ویژه نامه در آستانه هفته دفاع مقدس منتشر و به علاقمندان عرضه خواهد شد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   جمعه 27 شهريور 1394  ساعت  20:34   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  1218
ویرایش شده در سه شنبه 7 مهر 1394 ساعت 11:30 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :