لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 27 اسفند 1393     |     کد : 2213

بغض شکسته، منتشر شد

همزمان با برگزاری شب شعر مرثیه بهار فاطمی و فرا رسیدن سالروز شهادت غریبانه بانوی دو عالم، ویژه نامه "بغض شکسته" از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز منتشر شد.

همزمان با برگزاری شب شعر مرثیه بهار فاطمی و فرا رسیدن سالروز شهادت غریبانه بانوی دو عالم، ویژه نامه "بغض شکسته" از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این ویژه نامه که در 24 صفحه منتشر شده است یادداشت ها و اشعاری در تبیین زندگی و سیره حضرت فاطمه زهرا (س) آمده است.در این ویژه نامه اشعاری از قمری دربندی، حیدر خوندل، عابد خیایانی، عباس شبخیز و مرحوم صافی آمده است که عموما اشعار پرنغزی است که در هیات های حسینی و مجالس عزای حضرت فاطمه زهرا (س) توسط مداحان اهلبیت عصمت و طهارت خوانده می شود.
در این ویژه نامه همچنین یاداشتی با عنوان سبک زندگی فاطمی، چراغی به سوی شاهراه زندگی آمده ست که دربردانده اصول کلی اخلاقی زندگی و سیره بانوی دو عالم است.
ویژه نامه بغض شکسته، همچنین دربردانده داستانهایی کوتاه از زندگی حضرت ام ابیهاست که روایت های منتهی به شهادت ایشان را هم در بر می گیرد.
داستان یک تسبیح، عنوان یادداشتی دیگر است که به موضوع تسبیحات حضرا فاطمه زهرا (س) و نحوه ورود آن به فرهنگ اسلامی پرداخته و از برکات معنوی و فردی آن سخن به میان آورده است و احادیثی از ائمه اطهار را در ذیل این یادداشت،  برای تبیین برکات این تسبیحات آورده است.
علاقمندان برای تهیه این ویژه نامه می توانند به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مراجعه نمایند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   چهارشنبه 27 اسفند 1393  ساعت  12:19   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  2110
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :