پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم
 
 آرم مجموعه های سازمان


 
  آمار سايت
مهمان : 1765
اعضا عضو سایت : 4
اعضا آنلاین : 4
امروز : 286
ديروز : 1843
ماه : 60896
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 10 آبان 1393     |     کد : 2043

توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز صورت گرفت: توزیع لوح فشرده زندگینامه آیت الله مهدوی کنی و آیت الله قاضی طباطبایی

به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله مهدوی کنی و همچنین سالروز شهادت آیت الله قاضی طباطبایی، دو حلقه لوح فشرده با موضوع زندگی نامه این دو فقیه مبارز توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز منتشر و توزیع شد.

به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله مهدوی کنی و همچنین سالروز شهادت آیت الله قاضی طباطبایی، دو حلقه لوح فشرده با موضوع زندگی نامه این دو فقیه مبارز توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز منتشر و توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این دو محصول فرهنگی همزمان با مجلس بزرگداشتی که برای آنان در محل مسجد مقبره برگزار شده بود، بین شهروندان توزیع شد.
«مستند طلوع سرخ» دربردارنده زندگی و حیات فکری و سیاسی آیت الله قاضی طباطبایی است که به بررسی ابعاد مختلف زندگی ایشان می پردازد.
این مستند به تهیه کنندگی ناصر یاری توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به مرحله انتشار رسیده و در آن علاوه بر مستندات تصویری، مصاحبه هایی با همرزمان آیت الله شهید و مبارزان انقلابی تبریز از جمله حجت الاسلام آقازاده، دکتر ساریخانی، مهدی الهی و عبد یزدانی وجود دارد.
آیت الله قاضی طباطبایی (ره) اولین شهید محراب است که در سال 1360 توسط منافین کوردل به شهادت رسید.همچنین لوح فشرده حضرت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی، نیز به بررسی زندگی یار دیرین امام و رهبری می پردازد. در این لوح فشرده آیت الله محسن مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و عضو مجلس خبرگان رهبری به مرور زندگی ایت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس فقید مجلس خبرگان، می پردازد. آیت الله مجتهد شبستری، این بررسی را در گفتکوی ویژه خبری شبکه دو انجام داده است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   شنبه 10 آبان 1393  ساعت  13   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  1434
ویرایش شده در يکشنبه 11 آبان 1393 ساعت 14 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :