لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1393     |     کد : 2036

«طلوع سرخ» در غروب شهید محراب

مستند زندگی حضرت آیت الله قاضی طباطبایی در سالگرد شهادت شهید محراب منتشر می شود.

مستند زندگی حضرت آیت الله قاضی طباطبایی در سالگرد شهادت شهید محراب منتشر می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با مراسم سالروز شهادت شهید محراب حضرت آیت الله قاضی طباطبایی که روز پنجشنبه 8 آبان ماه در مسجد مقبره تبریز، مدفن این یار انقلاب برگزار خواهد شد، از فیلم مستند زندگی ایشان با عنوان «طلوع سرخ» رونمایی می شود.
این مستند به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و خاندان جلیله قاضی طباطبایی تهیه شده و در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.
طلوع سرخ مستندی 45 دقیقه ای است که به شرح زندگی اجتماعی و سیاسی و مبارزات انقلابی حضرت آیت الله قاضی طباطبایی می پردازد.
این مستند به تهیه کنندگی ناصر یاری توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به مرحله انتشار رسیده و در آن علاوه بر مستندات تصویری، مصاحبه هایی با همرزمان آیت الله شهید و مبارزان انفلابی تبریز از جمله حجت الاسلام والمسلمین آقازاده، دکتر ساریخانی، مهدی الهی و عبد یزدانی نیز وجود دارد.
گفتنی است همزمان با سالگرد شهادت شهید آیت الله قاضی طباطبایی، مراسم ارتحال عالم ربانی و مجاهد انقلاب اسلامی حضرت آیت الله مهدوی کنی نیز در مسجد مقبره تبریز در مورخه 8 آبان 1393 از ساعت 10 تا 12 قبل از ظهر، با حضور آحاد شهروندان این شهر برگزار خواهد شد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   سه شنبه 6 آبان 1393  ساعت  01:18   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  1558
ویرایش شده در چهارشنبه 7 آبان 1393 ساعت 01:22 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :