لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 20 تير 1389     |     کد : 184

«راهنما» کتابی برای معرفی کوتاه تبریز

«راهنما» عنوان کتابی است که به منظور معرفی کوتاه شهر تبریز چاپ و منتشر شده است.

«راهنما» عنوان کتابی است که به منظور معرفی کوتاه شهر تبریز چاپ و منتشر شده است.

 «مختصری از تاریخ شهر»، «شهر اولین ها»، «تبریز در نگاه سیاحان»، «نقشه تبریز در دوره مشروطه»، «تبریز امروز»، «آداب و رسوم نوروز»، «لباس های سنتی آذربایجان»، «غذاها و شیرینی های سنتی»، «بازی های محلی»، «مشاهیر تبریز»، «اکوتوریسم»، «پارک ها و گردشگاه ها»، «خانه های قدیمی»، «برج های تاریخی»، «حمام های تاریخی»، «پل های تاریخی»، «بازار»، «نقشه بازار تبریز»، «مساجد تاریخی»، «امامزاده ها»، «موزه های شهر»، «صنایع دستی»، «هتل های تبریز» عناوین مطالب این کتاب هستند.

در کتاب راهنما سعی شده بیشتر به معرفی محلات و آداب و رسوم قدیمی شهر تبریز پرداخته شود و از نظر کارشناسان و صاحب نظران استفاده شده است.

ناشر این کتاب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و در 96 صفحه  و در قطع پالتویی و شمارگان 20000 جلد بصورت نفیس چاپ شده است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 20 تير 1389  ساعت  14:44   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  7001
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :
|
چهارشنبه 3 خرداد 1391
0
0
متاسفانه حرفه اي كار نشده وفكر نكنم از2000 تا بيشتر باشد چون 20000 تا خيليه عزيز /كجاست اين كتابا نكنه ........
ناصر رهنمای شهسواری
|
دوشنبه 15 فروردين 1390
0
0
سلام و تبریک سال نو . امید است در جشنواره کتاب سال تبریز بخش جنبی برای کتب منتشره سنوات قبل مرحمت فرمایید و کلیه نویسندگان و مولفان و ناشران در نخستین جشنواره شرکت نمایند. و از سالهای آتی محدوده زمانی تعیین گردد. جسارتا معروض شد. زیاده مطلب و زحمت ندارم. متشکرم.